Тимошенко звинуватила Черновецького у корупції

Юлія Тимошенко звинувачує київського міського голову Леоніда Черновецького в корупційному використовуванні грошей киян, призначених для оплати за тепло і воду.

Прем'єр констатувала, що в проблемах з постачанням жителів Києва теплом і гарячою водою, що виникли днями, винен виключно мер столиці і його команда.

"Я давно сказала, що на посаді мера Києва знаходиться відкритий, зухвалий злочинець, який використовує бюджетні гроші, ресурси Києва так, як треба йому і його сім'ї", - відзначила Тимошенко.

За її словами, мер припинив платити за газ з бюджету Києва і направляє гроші в свої компанії в офшорні зони.

Прем'єр повідомила, що уряд на найближчому засіданні розгляне ситуацію з теплопостачанням Києва.

Окрім питань, пов'язаних з поставками киянам гарячої води і тепла, на засіданні будуть також розглянуті питання, які торкаються розтрати мера Києва в період виборчої кампанії. "Мер Києва розтратив з бюджету Києва засоби на виборчу кампанію, на підкуп голосів і в кінці року залишив бюджет Києва без грошей", - заявила прем'єр.

Тимошенко також повідомила, що Кабінет міністрів після розгляду даного питання має намір звернутися до парламенту, щоб Верховна рада розглянула питання, пов'язані з діяльністю київського мера.

Прем'єр з жалем відзначила, що дії Черновецкого знаходять політичне прикриття "найвищих урядовців України".

"Питання по Києву повинна розглядати Генеральна прокуратура. І я сподіваюся, що це коли-небудь трапиться", - підкреслила прем'єр.


Нагадаємо, "Київенерго" тимчасово припинить гаряче водопостачання будинків, які обслуговує ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6.

ВідеоТимошенко звинувачує Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: