Тимошенко звинуватила "регіонала" у неповернені 25 млн грн

Прем’єр-міністр пояснила, що такі факти було виявлено завдяки націоналізації "Укрпромбанку".

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко звинувачує народного депутата від Партії регіонів Ігоря Шкирю у неповерненні "Укрпромбанку" кредиту у розмірі 25 млн. грн.

Про це Тимошенко заявила сьогодні на зустрічі з вкладниками "Укрпромбанку".

"Наприклад, виведено через надання кредиту, який без гарантій був наданий – 25 мільйонів гривень. На одну людину видано без гарантій, і ця людина просто не повертає кредиту, не обслуговує його, нічого. Це є за рішенням суду депутат Партії регіонів Шкіря Ігор Миколайович зі своєю родиною", - сказала Тимошенко.

Прем’єр-міністр пояснила, що такі факти було виявлено завдяки націоналізації "Укрпромбанку". В цілому ж, за її словами, в результаті необґрунтованого рефінансування комерційних банків Національним банком України з країни було виведено 17,5 млрд доларів.

Тимошенко зазначила, що зараз за фактами необслуговування кредитів, отриманих у націоналізованих банках, тимчасові адміністрації цих установ у судовому порядку спробують примусити кредитоотримувачів виконати свої зобов’язання щодо повернення фінансових ресурсів.
"Таких ухвал суду у нас уже сьогодні стос, але ми нічого зробити не можемо, тому що прокуратура сьогодні – це Партія регіонів повністю – від "А" до "Я". І поки що я не можу добратися до всіх, хто повиводив ті гроші", - підкреслила вона.

Водночас прем’єр заявила, що вже відомі всі прізвища політиків, які були причетні до необґрунтовано отриманих кредитів – без застав та гарантій.

Як повідомлялося, станом на 26 листопада "Укрпромбанк" подав до суду 381 позовну заяву щодо недобросовісних позичальників на загальну суму 2,16 млрд грн.

Довідка. ТОВ "Укрпромбанк" зареєстроване в 1989 році.
Банк завершив перше півріччя 2009 року зі збитками 4,603 млрд. грн., в 2008 році – з прибутком 17,912 млн. грн.

Із 20 січня 2009 року в "Укрпромбанку" введено тимчасову адміністрацію Національного банку України.

Читайте також:

Ющенко знайшов у Тимошенко офшор

Більшість кандидатів у президенти України - доларові мільйонери

Тимошенко цілий рік прожила на одну зарплату

З минулих виборів Янукович розбагатів у сто разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: