Тимошенко звинуватила Януковича у намірі "здати" Росії українську енергетику

На зборах Народного комітету захисту України лідер БЮТ заявила, що 17 травня, у період приїзду президента РФ Дмитра Мєдвєдєва, Україна позбавиться енергетики.

Президент Віктор Янукович збирається здати українську енергетику Росії, запевняє лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

Про це вона заявила на установчих зборах Народного комітету захисту України у понеділок у Києві, повідомляє прес-служба БЮТ.

"17 травня - так, як під час минулих приїздів президента Російської Федерації Україна або прощалася з Севастополем і втратила контроль над Кримом, - ми тепер позбавимось енергетики, причому в усіх її напрямках", - сказала Тимошенко.

За її словами, команда Януковича готує низку угод, щоб здати основні українські енергетичні об'єкти Росії.

"За окремими повідомленнями у пресі, якщо ви читали їх, готується, перше - здача Енергоатому, друге - гідроенергетики, третє - здача всього того, що пов'язане із експортом нашої енергетики за кордон", - сказала Тимошенко.

Крім того, вона зазначила, що йдеться також про злиття енергосистем Україні та Росії, що фактично перекреслює вступ України до європейського енергетичного співтовариства.

За словами Тимошенко, такі приїзди президента Російської Федерації в Україну насторожують, адже "кожна людина знає, що президент Росії просто так в Україну не приїде і щось та буде підписано".

Читайте також:

Опозиційні сили створили Комітет захисту України

Тимошенко закликала українців до мітингу проти Януковича

Ющенко і Яценюк проігнорували Комітет захисту України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: