Тимошенко звинуватила Януковича у розкраданні літаків

Лівія проплатила три літаки, а попередній уряд ці засоби на офшори розмило, а насправді літаки поставлені не були.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звинуватила попередній уряд у розкраданні засобів, сплачених Лівією за постачання трьох літаків українського виробництва.

"Переговорний процес щодо авіабудівництва минав досить важко, не дивлячись на те, що наші АН надзвичайно необхідні африканським країнам. Фактично ринок для нас був закритий після того, як Лівія проплатила три літаки, а попередній уряд ці засоби на офшори розмило, а насправді літаки поставлені не були, і Лівія залишилася з проплатою засобів, але без літаків", - сказала прем'єр-міністр в ході відкриття засідання уряду в середу у Києві.

Тимошенко підкреслила, що Кабінет міністрів докладатиме всіх зусиль "для виправлення цієї ситуації". Так, за її словами, до офіційного візиту прем'єр-міністра до Лівії 25-26 травня українська сторона надала один літак.
Прем'єр також пообіцяла, що до кінця поточного року до Лівії буде направлений ще один літак, а третій - до кінця першого кварталу 2010 року".

"Таким чином, ми намагаємося повернути обличчя. Зараз ми маємо прекрасну перспективу в особі Лівії... маємо не лише партнера для стратегічних постачань наших літаків на Африканський континент, але і, власне кажучи, це може бути спільна робота, як з засвоєння ринку, так і з забезпечення оборотними грошима наших авіазаводів", - підсумувала вона.

Нагадаємо, вчора Тимошенко зустрілася з лідером Лівійської Джамахирії Муаммаром Каддафі.

Сторони обговорили роботу українсько-лівійської комісії з питань економічного співробітництва.

Раніше лівійський прем'єр Аль-Махмуді висловив невдоволення співпрацею його держави з Україною. Зокрема, він зазначив, що на сьогодні між країнами підписано 27 угод про співпрацю, частина з яких не виконується.

Під час спільної прес-конференції з лівійським колегою, секретарем Вищого народного комітету країни Аль-Багдаді Алі Аль-Махмуді, Тимошенко домовилася з Лівією про постачання нафти з цієї країни.

Читайте також:

Лівія буде постачати нафту до України

Лівія незадоволена Україною, але поважає "Залізну леді" Тимошенко

Каддафі: Україна - велика проблема

Лівія зацікавилася скандальним українським заводом

ВідеоТимошенко звинуватила Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: