Тимошенко звинуватила Ющенка і Януковича в тероризмі

На переконання прем'єра, бажання її політичних опонентів "вбити" уряд може зашкодити всьому населенню України.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вважає тероризмом підписання президентом Віктором Ющенком закону про підвищення соцстандартів в Україні.

"Два кандидати в президенти – Янукович і Ющенко – для того, щоб підвищити свої рейтинги, "вбити" уряд і країну спільно проголосували за закон про підвищення соціальних стандартів, який абсолютно неможливо забезпечити фінансово. І президент сьогодні цей закон підписав", - наголосила прем'єр.

За її словами, таке рішення глави держави - "не просто чистий популізм, не просто чиста передвиборча технологія, це – колосальна проблема для держави, яку потрібно терміново вирішувати".

"Це нагадує ситуацію, коли терористи хочуть знищити мирне населення і вкладають бомбу в іграшки і підкидають їх дітям. Так само зробили Ющенко з Януковичем із законом про підвищення соціальних стандартів", - заявила Тимошенко.

"Вони в соціальні стандарти вклади велику бомбу, як для фінансової системи України, так і для людей. Таким чином вони хочуть знищити країну, створити надзвичайний стан і на цьому вигравати свої вибори. Я цього ніколи не допущу", - додала вона.

Нагадаємо, у понеділок, 16 листопада, Віктор Ющенко підписав зміни до державного бюджету, згідно з якими на підвищення соцстандартів повинні бути виділені 817 мільйонів гривень.

Ще 6 листопада Верховна рада ухвалила зміни до державного бюджету на 2009 рік щодо забезпечення виплати пенсій та соціальної допомоги у підвищеному розмірі.

Закон про підвищення прожиткового мінімуму та мінімальних зарплат в Україні Верховна рада ухвалила 20 жовтня. Документ передбачає встановлення з 1 листопада прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі 701 гривні, а мінімальної зарплати - в розмірі 744 гривень. Також документ передбачає поетапне підвищення соцстандартів протягом наступного року.

Уряд раніше засудив закон про підвищення соцстандартів і навіть пообіцяв не виконувати його до отримання висновку Конституційного суду.

 

Читайте також:

В Україні підвищено мінімальні зарплати й прожитковий мінімум

Ющенко відмовився дати мільярд на боротьбу з епідемією грипу

Уряд "не поспішатиме" виконувати закон про підвищення пенсій

ВідеоТимошенко звинуватила Ющенка і Януковича в тероризмі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: