ГПУ звинуватила Тимошенко у злочинах на території Росії

В Печерському суді нагадали про кримінальну справу щодо Тимошенко за фактами надання хабарів військовим посадовим особам Міноборони Росії.

Представники обвинувачення у "газовій справі" заявили, що Юлія Тимошенко здійснила злочин на території Росії. Під час судового засідання прокурор попросив суд долучити до справи копію листа Генпрокуратури РФ у відповідь на запит української Генпрокуратури.

У листі зазначалося, що було встановлено той факт, що у Головній військовій прокуратурі розслідувалася кримінальна справа щодо колишнього керівника промислово-фінансової корпорації ЄЕСУ Юлії Тимошенко за фактами надання хабарів через посередників військовим посадовим особам Міноборони Росії.

За інформацією Генпрокуратури РФ, справу було припинено у 2005 році через закінчення терміну давності. Прокурор РФ зазначив, що на території Росії підсудна здійснила злочин. "Злочин пов'язано з данням хабарів представникам Міноборони РФ щодо укладення угод з корпорацією ЄЕСУ", - заявив прокурор.

За його словами, ці дані "характеризують особистість підсудної". Суддя Родіон Кірєєв ухвалив долучити цей документ до матеріалів справи.

Нагадаємо, у Печерському райсуді розглядається кримінальна справа проти екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо газових угод. Її звинувачують у перевищенні влади та службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Російською Федерацією на постачання і транзит газу.

Читайте також:

Тимошенко вигнали з Печерського суду за зневагу до судді

БЮТ зажадав порушити справу проти судді у справі Тимошенко

Луценку інкримінують покращення свого іміджу за державні гроші

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: