Герман: Тимошенко в Гданську проголосила промову Кеннеді

Ганна Герман каже, що американські технологи Тимошенко працюють погано, тому Тимошенко ганьбиться на виступах.

Прем’єр Юлія Тимошенко дослівно повторила у своєму виступі в Гданську фрагмент промови Роберта Кеннеді.

"Те, що Юлія Тимошенко в своїй промові в Гданську 1 вересня слово в слово повторила фрагмент промови Роберта Кеннеді, - великий конфуз її американських технологів", - заявляє член Партії регіонів Ганна Герман.

За її словами, "Кеннеді 4 квітня 1968 року в своєму спічі, присвяченому Мартину Лютеру Кінгу, дослівно сказав: "Мій улюблений поет Есхіл писав: "Навіть уві сні біль, який не забувається, крапля за краплею лягає на серце, поки у нашому відчаї проти нашої волі не прийде розум через волю Божу".

"Так сказав Роберт Кеннеді, досить вільно переказавши Есхіла. Ці слова Кеннеді дослівно разом з фразою "мій улюблений поет" приписала собі Юлія Тимошенко у Гданську", - стверджує депутат.

За словами Герман, Тимошенко "точно повторила сказане Кеннеді разом з його вільним цитуванням Есхіла".

"Якби Тимошенко колись читала Есхіла, то напевно процитувала б саме його поетичні рядки, а не вільну інтерпретацію, яку дозволив собі Кеннеді, який зазначив, що Есхіл – його улюблений поет", - зауважила депутат.

Герман наводить фрагмент Есхіла в оригіналі: "Через муки, через біль Зевс веде людей до розуму. До розуміння веде. Ночами в сні щемить серця, мимоволі мудрості навчаючи. Небеса не знають співчуття. Сила – милосердя богів".

"Так написано в Есхіла, поезії якого, схоже, Тимошенко в очі не бачила", - припускає депутат.

"А те, що її американські технологи підсунули їй відвертий плагіат з Роберта Кеннеді – це великий прокол", - заявляє Герман.

"Американці зі штабу Тимошенко повинні мати на увазі, що в Україні – народ читаючий. Читає і Есхіла, і Кеннеді. Так, наприклад, журналіст Олексій Мустафін теж зауважив дослівну схожість спічу Тимошенко зі спічем Кеннеді. Тож треба працювати більш ретельно", - радить депутат.

Читайте також:

Росія дозволила Україні не платити за замовлені обсяги газу

Тимошенко владнала з Путіним газові проблеми і запросила його в гості

Секретаріат Ющенка дав Тимошенко завдання на зустріч із Путіним

Тимошенко та Путін знову зустрінуться, щоб поговорити про Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: