Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Слухачами проекту стали понад три тисячі студентів по всій Україні. 

65% населення України хоче виїхати за кордон. Про це свідчить дослідження компанії TNS. Цей рекордний за часи незалежності України показник підштовхнув до втілення соціально-освітнього проекту "Ті, що вражають", присвяченого 20-річчю ТСН. Серія мотивувальних виступів 26 відомих музикантів, телеведучих, журналістів, спортсменів, діячів культури та моди відбулася у 7 містах України, а саме у Маріуполі, Житомирі, Сумах, Херсоні, Івано-Франківську і Полтаві. Фінальний виступ відбувся у Києві. Загалом команда проїхала понад 5,5 тисячі кілометрів.

Слухачами проекту стали понад три тисячі студентів у всій Україні. У Маріуполі Володимир Зеленський розповів молоді, чому не поїхав на навчання до Ізраїлю; Соломія Вітвіцька у Сумах поділилася секретом, як дівчині з маленького містечка вдалося стати телеведучою; а Світлана Тарабарова у Херсоні запевнила, що важливо повірити у свої сили на противагу усім перешкодам.

Під час туру "Тих, що вражають" до і після виступів спікерів проводилося опитування. Як з'ясувалося, віру студентів у майбутнє України вдалося покращити на 20%, а 16% опитаних почали більше вірити у своє майбутнє на Батьківщині.

Промови відомих спікерів були насичені відвертими зізнаннями. Так, Тіна Кароль розповіла студентам, як пережила переломний момент, коли вирішила поставити інтереси України вище власних: "У 2014 році я сиділа на кухні і дуже довго думала про ситуацію, що склалася. Як на мене, тут не може бути якоїсь проміжної сірої зони. Хтось обирає гроші, а хтось — країну. Тоді я свій вибір зробила, розірвала багато контрактів і сказала: "Мы не останемся друзьями". Пісню з такою назвою, яку я тоді написала, багато хто вважав недоречною, але її варто читати між рядків".

Ведуча ТСН Марічка Падалко закликала молодь подорожувати, порівнювати та робити висновки: "Коли мені було 18 років, я за програмою обміну потрапила до Америки. Мені там дуже подобалося. Для пострадянської дитини потрапити, наприклад, у Діснейленд було заповітною мрією. Але я не відчувала щастя та задоволення, тому що поруч не було важливих для мене людей. Тоді я зрозуміла, що США — прекрасна країна, але вона не моя. І тоді прийшло усвідомлення того, що я повернуся жити і працювати в Україну".

Актор Олексій Вертинський, який із 12 років грає на театральній сцені, вважає, що потрібно постійно мріяти, не боятися і здійснювати свої мрії. "Найголовнішим у житті є інстинкт самозбереження. Але фахівці говорять, що недалеко стоїть і інстинкт самореалізації. Пам'ятайте, що людина не може повноцінно жити, якщо вона не реалізувала свої здібності", — такі настанови дав актор молодим українцям.

Враховуючи соціальний резонанс, який викликав проект, та численні звернення з інших університетів України, генеральний директор "1+1 media" Олександр Ткаченко заявив, що проект "Ті, що вражають" продовжиться навесні наступного року.

Більше про проект "Ті, що вражають" дивіться в сюжеті ТСН

Залиште свій коментар

Вибір редакції