Тищенко публічно звинуватив відому компанію в підкупі депутатів, а потім відмовився від слів: деталі скандалу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нардеп з Ігор Негулевським можуть отримати позови до суду.

Народні депутати від “Слуги народу” Ігор Негулевський та Микола Тищенко, звинуватили компанію “Нібулон” у нібито підкупі нардепів, щоб ті не підтримували законопроєкт “Про внутрішній водний транспорт” у другому читанні. В результаті можуть отримати позов до суду та критику за звинувачення без доказів. 

Розпочалося все з відео опублікованого на сторінці Миколи Тищенко в Instagram. За його словами, законопроєкт був ухвалений в першому читанні, а потім відправлений назад у комітет на підготовку для другого.

“Забігаючи назад, можу сказати, що цей законопроєкт був проголосований в комітеті (З питань транспорту та інфраструктури. – Ред.) одноголосно, тобто всі члени комітету проголосували “за”… І, здавалося б, нічого не віщувало… Але є один момент. “Нібулон”. Па-ба-ба-бам! Одноосібний монополіст, друзі, вдумайтеся! 30 років Україна незалежна, а у нас один монополіст. “Нібулон” підметушився і…” – заявив Тищенко.

“Заніс усюди грошей, в усі міжнародні асоціації, в усі фракції, в усі групи… І всіляко намагається збити наш прекрасний законопроєкт”, – додав Негулевський.

Тищенко пообіцяв направии депутатські запити щодо цього. Але жодних конкретних фактів, що підтверджують корупційні дії, нардепи не надали.

24 квітня Рада все ж ухвалила у першому читанні законопроєкт №1182-1-д “Про внутрішній водний транспорт”. Проєкт закону станом на 6 квітня ще проходив доопрацювання в комітетах, він буде винесений для розгляду в другому читанні.

Це не допомогло уникнути Тищенку скандалу. Відреагував на звинувачення генеральний директор компанії "Нібулон", герой України Олексій Вадатурський. Він заявив, що готує позов до суду проти народних депутатів партії "Слуга Народу".

"Мені шкода, що я живу з цими людьми в одній країні, закони в нашій країні приймають такі народні депутати, такі "господарі" життя прагнуть пошити нас у дурні. Я бачу нездорову і неадекватну реакцію на мою багаторічну принципову позицію в боротьбі за розвиток українського суднобудування і судноплавства. Реакцію без будь-якого розуміння роботи галузі, економіки в цілому", - прокоментував Олексій Вадатурський.

У своїй публікації, гендиректор звернувся до Офісу Президента України, голови Верховної Ради України Дмитру Разумкова, до Комітету з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України з проханням дати оцінку діям народних депутатів партії "Слуга Народу" Ігоря Негулевского і Миколи Тищенка.

Яка моя перша реакція на побачене? Мені прикро, що я живу з цими людьми в одній країні, що закони в нашій країні...

Опубліковано Олексієм Вадатурським Середа, 6 травня 2020 р.

Відреагував на дії Тишенка також й інший бізнесмен, голова наглядової ради холдингу Global Spirits Євген Черняк. Він гостро розкритикував нардепів та заявив, що "нова влада не виправдовує очікувань".

"Вадатурський побудував величезну компанію, особисто їй керує, компанія показує відмінні результати, створює робочі місця, платить податки, - пише він. - Вадатурский- це легендарний бізнесмен, приклад для багатьох, коли він вийшов на сцену Біг Мані форуму в Києві трьохтисячна зала встала і аплодував стоячи з поваги до його досягнень".

Депутат-Дегенерат Микола Тищенко назвал Героя Украины Алексея Вадатурского врагом страны и обвинил в коррупции....

Опубліковано Евгенієм Черняком Четвер, 7 травня 2020 р.

Врешті сам Тищенко спробував пояснити свої слова. Він переконує, що "думка суб'єктивна"  та й взагалі каже: "прізвище Вадатурського не згадую".

"Тому вважаю своїм обов’язком роз’яснити наступне. Це наші оціночні судження ( ми не констатували факти ) і не мали на меті образити чи будь-яким чином дискредитувати Героя України Олексія Опанасовича Вадатурського. Більше того, в своєму відозверненні, я навіть не згадую прізвище цієї поважної людини", - говорить нардеп.

Депутат наприкінці попросив вибачення в бізнесмена та сказав, що виступає проти монополії в будь-якій сфері.

"І так, я проти монополій в Україні у будь-якій сфері. І саме про це я висловлююсь в відео. У будь-якому випадку приношу свої вибачення Олексію Вадатурському, компанії Нібулон та всім її співробітникам. Дійсно, політикам слова слід добирати більш відповідально, щоб вони трактувалися однозначно й домислів не могло бути", - йдеться в повідомленні.

Микола Тищенко за неповний рік своєї роботи у Раді встиг стати фігурантом низки скандалів. Він сварився із журналістами, називав Чорнобильську трагедію "святом", а також намагався пояснити "формулу Штайнмаєра" за допомогою насосу та надувної ляльки. Про всі скандали пов'язані з одіозним нардепом читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео Тільки для VIP-клієнтів: ресторан "слуги народу" Тищенка працює попри карантинні обмеження

Ресторан, який належить "слузі народу" Миколі Тищенку, із назвою "Велюр" працює попри карантин, але лише для VIP-клієнтів. Це розвідали журналісти "Бігус.Інфо.". Вони стежили за нібито зачиненим закладом кілька днів і зафільмували, як до ресторану регулярно під'їжджають елітні автомобілі, які належать народним депутатам, бізнесменам та "кварталівцям".  

Тільки для VIP-клієнтів: ресторан "слуги народу" Тищенка працює попри карантинні обмеження

Залиште свій коментар

Вибір редакції