Тиск газу на ТЕЦ "Київенерго" понизили до критичного рівня

На теплоелектроцентралях знижено тиск газу до критичного рівня і подальше зменшення подачі палива призведе до їх зупинки.

26 травня Управління магістральних газопроводів "Київтрансгаз" в черговий раз знизило тиск газу для ТЕЦ АК "Київенерго".

Як повідомили в департаменті корпоративних комунікацій АК "Київенерго", тиск газу на теплоелектроцентралях знижено до критичного рівня і подальше зменшення подачі палива призведе до їх зупинки та припинення виробництва теплової та електричної енергії.

Обмеження газопостачання зумовлено заборгованістю енергокомпанії за спожитий газ. Неможливість "Київенерго" платити за спожитий газ безпосередньо пов'язана з вкрай незадовільним станом розрахунків споживачів за електроенергію і тепло, а також з несплатою КМДА компенсації за різницю між існуючими й економічно обґрунтованими тарифами на тепло в столиці. Нагадаємо, борг КМДА перед компанією (різниця в тарифах) становить майже 2 мільярди гривень, а загальний борг усіх споживачів "Київенерго" становить 2,2 млрд грн.

Загальний борг споживачів за електричну енергію - 896 млн грн. Найбільші боржники - "Київводоканал" (475,5 млн грн), Метрополітен (50 млн грн), "Київміськсвітло" (30 млн грн), "Київпастранс" (23,3 млн), населення (129 , 6 млн грн), міський та районний бюджети (разом - 12,8 млн грн).

Загальний борг споживачів за теплову енергію - 1,3 млрд грн. Найбільші боржники - житлові будинки (ЖЕКи) (857 млн грн), ЖБК і ОСББ (103 млн грн), Міський та районний бюджети (разом - 224 млн грн).

Попередній етап зниження тиску газу з боку УМГ "Київтрансгаз" відбувся 20 травня.

Читайте також:

Центр Києва через борги залишився без світла

"Київенерго" почало відключати світло в центрі Києва і в метро

Київському метро загрожує відключення світла

Київська мерія підвищить комунальні тарифи у півтора рази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: