Тисяча киян з гаслами "Черновецького - геть!" взяла в облогу мерію

Будівлю міськадміністрації ззахищають близько 30 співробітників міліції, а також близько десятка бійців "Беркута".

Близько тисячі людей мітингує перед будівлею Київської міськадміністрацією проти діяльності мера Києва Леоніда Черновецького і окремих рішень Київської міської ради.

Серед мітингувальників - Всеукраїнська спілка автомобілістів, Київська міська профспілка працівників охорони здоров’я, а також жителі гуртожитків.

Так, профспілка медичних працівників Києва вимагає підвищити зарплати, спілка автомобілістів вимагає повернути їм, за їх словами, незаконно відібрані у них автостоянки.

Жителі гуртожитків вимагають вирішити проблемні питання з відомчими гуртожитками, прийнявши їх в комунальну власність.

У руках у мітингувальників плакати "КМДА - в гуртожитки!", "Черновецького - геть!", "Вимагаємо вирішити проблему гуртожитків!".

Також у будівлі КМДА знаходяться близько 30 співробітників міліції, а також близько десятка бійців "Беркута". Міліція зробила кордон з металоконструкцій по периметру і не пускає людей безпосередньо до будівлі.

Після того, як вийшов лідер свого блоку Віталій Кличко, металевий кордон вдалося розблоковувати. "Спасибі вам, дорога міліціє, що ви бережете київську владу від киян", - зокрема, сказав Кличко.

Читайте також:

Будинкам-боржникам у Києві відключили світло

Двісті людей кинули в бараках під Києвом

Черновецький перерахує усіх жителів Києва

Суд скасував підвищення комунальних тарифів у Києві

ВідеоКияни взяли в облогу мерію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: