Тисяча постраждалих туристів повернулися з Туреччини до України

Через банкрутство туристичної компанії у скрутній ситуації в Туреччині опинилися більше 2600 громадян України. З них тисяча вже повернулися додому.

В Україну вже повернулися близько тисячі людей, які постраждали через банкрутство туристичного агентства SUNSPOT, партнером якого в Україні виступала компанії Karya Tour.

Через банкрутство постраждали загалом 3667 туристів, у тому числі 2654 громадянина України і 1013 громадян інших країн. Близько тисячі з них вже повернулися на батьківщину, ще 1650 туристів повернуться протягом найближчих 12 діб.

Здійснюють перевезення туристів туроператори, які спеціалізуються на турецькому напрямку, насамперед компанія Tez Tour.

Нагадаємо, 8 липня у провінції Анталія в Туреччині українських туристів, які придбали путівки в компанії Karya Tour, почали виселяти з готелів у зв'язку з незабезпеченням туристичним оператором оплати за заброньовані для громадян номери.

Допомогу українцям надало консульське управління Міністерства закордонних справ та дипломатичні установи України в Туреччині. Українців безкоштовно розселили в інші готелі. Консульство України в Туреччині також готове допомогти українським туристам захистити свої права через суд. За словами речника МЗС Олега Волошина, "турецька сторона не несе відповідальності за ситуацію, що склалася, це - провина української турфірми".

Читайте також:

МЗС врятувало українців у Туреччині, які постраждали від банкрутства туроператора

Туреччина почала виселяти українських туристів з готелів

Найпопулярніші напрямки цього літа – Греція і Туреччина

Від банкрутства турецького туроператора постраждали близько 4 тисяч українців

ВідеоТуреччина почала виселяти українських туристів з готелів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: