Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тисячі людей зійшлися до Офісу Зеленського з прапорами і наметами

На сходах перед будівлею виступають активісти.

Перед Офісом президента України на акцію «Висадка на Банковій», яка приурочена до саміту «нормандської четвірки», зібралися вже 2-3 тисячі осіб, але люди постійно прибувають.

Про це з місця подій повідоляє кореспондент ТСН Інна Власова

На площі встановили кілька агітаційних наметів політичних партій: «Демократична сокира», «Народний рух України» та «Невідомий патріот». Крім того, присутні активісти з прапорами партії «ВО «Свобода». До будівлі звозять намети, проте активісти скаржились, що охорона не дала занести деталі для монтажу сцени. Врешті їх таки пронесли і триває підготовка. 

Зараз активісти починають облаштовувати свій побут, зокрема зносять автономні генератори, дерев’яні піддони, металеві бочки для вогнища, великі казани для приготування їжі і дрова у мішках.
 

Відео Тисячі людей у столиці вимагають від Зеленського не йти на компроміс із Путіним

Тисячі людей зібралися сьогодні в столиці. На Майдані незалежності провели акцію "Червоні лінії для Зеленського". А вже надвечір вона перемістилася під офіс президента.  

Тисячі людей у столиці вимагають від Зеленського не йти на компроміс із Путіним

Безпосередньо на площі перед Офісом президента працює лише поліція діалогу, проте поліцейські та нацгвардійці інших підрозділів зосереджені на прилеглих вулицях, в тому числі біля Національного драматичного театру імені І. Франка, а також на вулицях Інститутській і та Лютеранській.

На сходах до Офісу президента виступають активістів. Виступаючі заявляють про намір перебувати там щонайменше до оголошення результатів саміту в «нормандському форматі» у Парижі. Вони хочуть попередити українську владу про неприпустимість капітулянтських рішень в рамках «нормандського саміту».

Мітингувальники заявляють, що не хочуть домовленостей Зеленського на умовах Путіна. А деякі говорять, що прийшли до Офісу, щоб передати Зеленському свої категоричні настрої.
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції