Тисячі мітингувальників прийшли до Януковича

Підприємці вимагають вето на Податковий кодекс, а також відставку уряду, члени якого підготували такий непрофесійний документ.

Мітинг підприємців на Майдані незалежності_4
bilozerska.livejournal.com
Тисячі мітингувальників перекрили рух в центрі Києва
Кількатисячна колона учасників акції протесту проти прийняття Податкового кодексу з Майдану Незалежності, скандуючи "Ганьба!", прийшла на вулицю Банкову до Адміністрації президента Віктора Януковича.

Перш ніж вирушити на Банкову до Адміністрації президента, учасники акції зачитали свої вимоги до глави держави, серед яких вето на Податковий кодекс, а також відставка уряду, члени якого підготували такий непрофесійний документ.

Також учасники акції заснували "Головну книгу чорної пошани України (ГКЧП)", в яку планують заносити "найбільш гідних антинародних представників влади".

При цьому учасники зобов'язалися не голосувати на виборах ні за одну політичну партію, представник якої буде занесений в цю книгу, не класти ні копійки в банк, серед засновників якого буде людина, занесена в цю книгу, а також не співпрацювати з представниками бізнесу, які потраплять в чорну книгу українську пошани.

Як повідомлялося, на Майдані Незалежності зібралися щонайменше 5-6 тисяч підприємців, які виступають проти підписання президентом Віктором Януковичем Податкового кодексу.

Підприємці погрожують ініціювати проведення всеукраїнського референдуму про дострокове припинення повноважень президента та Верховної ради, якщо Янукович не ветує ухвалений парламентом документ.

Читайте також:

Українці піднімають протести проти Податкового кодексу по всій країні

Мінфін: Податковий кодекс спрощує відносини бізнесу з державою

Податковий кодекс виведе з тіні сотні мільярдів гривень, кажуть регіонали

ВідеоТисячі противників Податкового кодексу зібрали протест на Майдані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: