Тисячі пасажирів застрягли на вокзалі в Криму через аварію поїзда під Запоріжжям

Дата публікації
Тисячі пасажирів застрягли на вокзалі в Криму через аварію поїзда під Запоріжжям

Аварія потяга під Запоріжжям спричинила залізничні "затори" у Криму

Біля Сімферопольського вокзалу зібрались залізничні "затори".

Тисячі пасажирів застрягли на залізничному вокзалі Сімферополя. Поїзди прибувають та відправляються з чотиригодинним запізненням, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Люди в очікуванні потягів зібрались на пероні Сімферопольського залізничного вокзалу.

"Запізнився на дві години п'ятдесят хвилин з Воронежа сюди, а коли він тепер буде відправлятися назад, ми й гадки не маємо. Не попереджують, коли хоча б буде відправлятися. Бо неможливо ні в туалет відійти, ні з дитиною кудись сходити, може бути, зараз його оголосять, і через 15 хвилин доведеться їхати", - нарікає жителька Воронежу Ніна Краснобрижая.

Причиною залізничних "заторів" стала нічна аварія на залізниці у Запорізькій області. Поблизу станції Канкринівка через обрив піддона двигуна локомотива зійшли з рейок два останні вагони потяга Дніпропетровськ-Євпаторія.

В аварії ніхто не постраждав і пасажирів пересадили на інші потяги. Проте поки залізничники ставили вагони на рейки, збився розклад інших двох десятків поїздів кримського напрямку. Повністю налагодити рух потягів залізничники обіцяють до ночі.

Нагадаємо, 24 липня в Іспанії сталася масштабна аварія поїзда. Внаслідок інциденту всі вагони поїзда перекинулися, передостанній вагон був повністю зруйнований. Загалом в поїзді на момент аварії було 218 пасажирів, загинуло більше 70 людей.

Тисячі пасажирів застрягли на залізничному вокзалі Сімферополя

Тисячі пасажирів застрягли на залізничному вокзалі Сімферополя
Наступна публікація