Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Тисячі правоохоронців можуть уникнути декларування - Центр протидії корупції

Також НАЗК прагне розширити свої повноваження.

Національне агентство з питань запобігання корупції подало до Кабміну законопроект про звільнення від обов'язкового декларування правоохоронців, котрі мали відрядження до зони антитерористичної операції.

Про це повідомляє Центр протидії корупції.

"Національне агентство з питань запобігання корупції розробило законопроект, яким пропонує дозволити всім правоохоронцям, які відряджаються в зону АТО, не подавати декларації. Також НАЗК пропонує закрити інформацію про населений пункт, у якому декларант володіє майном, та багато іншої інформації, що наразі доступна громадськості", - йдеться у повідомленні.

Таким чином, НАЗК хоче приховати посаду декларанта, місце розташування майна, створити прототипи агентства в інших органах влади та держпідприємствах, отримати доступ до державної таємниці та визнати відрядження поважною причиною не подавати декларацію.

"Це узаконить дозвіл НАЗК приховувати свої декларації не тільки СБУшникам, але й будь-кому з правоохоронців. Це відкриє скриньку пандори та дозволить приховувати декларації тисячам чиновників, які матимуть довідки про те, що є внутрішньо переміщеними особами чи були у відрядженні в АТО. Тепер будь-який прокурор ГПУ чи чиновник Нацполіції, який з’їздить у відрядження в АТО, матиме індульгенцію від подачі декларацій", - заявив Віталій Шабунін, голова правління Центру протидії корупції.

Нагадаємо, цьогорічний період подання електронних декларацій завершився, і політики вкотре вразили нечуваними статками. Президент Петро Порошенко заявив про 16 млн гривень прибутку та понад 21 млн видатків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції