Тисячі випускників на Полтавщині можуть не вступити до університетів

Три тисячі випускників не можуть отримати паспорти через відсутність бланків у паспортному столі.

На Полтавщині 3 тисячі одиннадцятикласників можуть не потрапити на складання тестів через відсутність паспортів, а відтак - втратити шанс вступити до вищих навчальних закладів. Разом з батьками вони чи не щодня приходять до паспортного столу, де кажуть, що бланків немає.

За словами одного з випускників ЗОШ №2 міста Лубни Сергія Устименка, його однокласники уже реєструються на тести, а він не може, бо не має паспорта. Інша випускниця Анна Ніконова каже, що загроза, що паспортів не буде до 1 березня взагалі.

Викладачі у школі зберігають спокій, бо більшість учнів завчасно подбали про документи: хто не встиг, той сам винен. Мовляв, у Лубнах та районі таких лише дві сотні випускників. Запевняють, що час ще є і все налагодиться. Проте за законом: немає паспорта - немає тестів. І альтернатив поки що не існує.

Класний керівник Ірина Волошина запевняє, що, якщо дитині виповнилося 16 років, то вона може реєструватися тільки з паспортом. Батьки у паніці, бо о завершення реєстрації залишився місяць. Заяви та проплати на оформлення паспортів учні здали ще у листопаді.

Мама однієї з випускниць Наталя Ніконова заявила, що бланків до цього часу немає, і не знають навіть коли вони будуть. Вона запевняє, що ситуація критична по всій області: останні бланки отримали ще в серпні.

Три місяці тому в Лубнах видали останній паспорт, відтоді у сейфах ВГІРФО назбиралося півтисячі заяв на отримання паспортів, авторам яких залишається тільки чекати. Чому не друкують бланків у паспортному столі не знають. Запевняють тільки, що все що від них залежить зроблять, коли будуть бланки - працюватимуть навіть вночі.

За словами керівника сектору ГІРФО Лубенського МВ Олександра Югансона, бланки паспортів відгружені з Поліграфкомбінату до Полтавської області і найближчим часом надійдуть по районах.

У випадку, якщо у наступні два тижні паспорти не видаватимуть - три тисячі учнів Полтавщини разом із батьками поїдуть вимагати документи у столицю.

Детальніше - на відео ТСН.


Читайте також:

Зовнішнє оцінювання узаконять
В Чернівцях вирішили не опалювати школи у вихідні дні
Київським школам включили тепло та світло

ВідеоНа Полтавщині школярі можуть не отримати вищу освіту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: