Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Тисячі загиблих у центрі Києва". Грицак розповів деталі запланованого теракту за участі Рубана

Згодом СБУ оприлюднить більше інформації.

Терористичний акт, в організації якого брав участь керівник Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" Володимир Рубан, планувалося здійснити у центрі Києва. Мали загинути тисячі осіб.

Про це на прес-конференції розповів голова СБУ Василь Грицак.

"Надалі ми дамо свідчення того, що планувалося здійснити масовий теракт. З мінометів збиралися розстріляти центральну частину міста Києва. Мало бути якомога більше трупів, якомога більше крові. Йшлося про тисячі загиблих", - сказав Грицак.

За його словами, в Україні мав виникнути хаос, що спричинило би вихід людей на вулиці, перекидування армії з Донбасу до столиці, аби склалася картинка, що в Україні дійсно відбувається громадянська війна. 

На конференції показали відеозаписи, на яких видно, як підозрюваний та представники терористів навантажують автомобіль боєприпасами, а також момент затримання Рубана і обшук вантажівки.

Більше інформації голова СБУ надати не зміг через заборону оприлюднення великої кількості інформації.

Нагадаємо, раніше керівника Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана затримали на лінії розмежування в зоні проведення антитерористичної операції.   Він прямував з окупованих територій, і в його вантажі знайшли зброю та боєприпаси. У повідомленні про підозру переговірнику закидають підготовку терористичного акту і незаконне володіння зброєю.  

Рубан звинувачення відкидає і стверджує, що був лише водієм, а про зброю в авто нічого не знав. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції