Тітці Тимошенко не дозволили з’являтись у телевізорі

У Тимошенко стверджують, що Антоніні Ульяхіній відмовили у розміщенні новорічних звернень по обласному телебаченні. Канали стверджують, що жодних заявок не було.

Дніпропетровська обласна державна телерадіокомпанія відмовила в розміщенні роликів з новорічними вітаннями лідерів політичних партій, крім правлячої, стверджує обласна організації ВО "Батьківщина".

У партії назвали "малозрозумілим" пояснення причин відмови розміщувати ролики.

"Це є наругою не тільки над правами людини, а й над законністю. Адже державний телеканал насамперед існує на кошти платників податків. Це є не просто наступом на свободу слова, а найвищим проявом цинізму і вседозволеності з боку нинішньої влади, яка такими діями швидше демонструє не свою силу, а слабкість", - заявила облорганізація "Батьківщини".

У свою чергу генеральний директор Дніпропетровської державної телерадіокомпанії Валентин Чанглі повідомив, що прохань про розміщення на каналі новорічних звернень лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко чи народних депутатів від цієї партії не надходило.

"Я не бачив ніяких поздоровлень від Юлії Володимирівни або народних депутатів. А ролик із зверненням керівника Дніпропетровської обласної організації ВО" Батьківщина "Антоніни Ульяхіної принесли пізно, коли сітка мовлення була вже зверстана", - заявив Чанглi.

Як повідомлялося, рідна тітка Тимошенко Антоніна Ульяхіна стала депутатом Дніпропетровської обласної ради. Вона йшла за списками "Батьківщини" до облради під першим номером.

Читайте також:

Тимошенко заперечила, що її тітка підтримала Януковича

Тітка Тимошенко пройшла до Дніпропетровської облради

В Одесі ялинку з фото Тимошенко обвили колючим дротом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: