Титушко вибачився перед журналістами і пообіцяв, що більше не буде

Дата публікації
Перегляди
2531
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Титушко вибачився перед журналістами і пообіцяв, що більше не буде

Титушко визнав свою вину і вибачився.

Обвинувачені в побитті журналістів у суді визнали свою вину.

Обвинувачений в побитті журналістів Вадим Титушко у залі суду визнав свою провину і вибачився перед журналістами, яких він побив 18 травня під час мітингу "Вставай, Україно!".

"Я, Титушко Вадим Сергійович, повністю визнаю свою вину у вчиненні протиправних дій 18.05.2013 року в складі групи осіб, які перешкоджали Ользі Снісарчук та Владиславу Соделю здійснювати ними журналістську діяльність та щиро розкаююся. Прошу вибачення у Ольги Снісарчук та Владислава Соделя", - зачитав свої вибачення Титушко.

Як повідомляють журналісти ТСН, у залі суду Титушко поросив вибачення у побитих ним журналістів та інших працівників ЗМІ, яких "вразила його поведінка". А також пообіцяв не вчиняти "протиправних дій проти журналістів" у майбутньому.

"Прошу інших хлопців не використовувати свої спортивні навички в протиправних цілях", - додав Титушко.

Двоє інших обвинувачених – Сергій Приходько та Михайло Пшук – зачитали в суді аналогічний текст.

Нагадаємо, що сьогодні під час розгляду справи про побиття журналістів суддя Лариса Радунська оголосила про підписання угоди про примирення між постраждалими і підсудними Титушком, Пшуком і Приходьком.

Нагадаємо, що вирок Титушку буде оголошено в понеділок, 2 вересня. Раніше Вадим Титушко порадив побитій журналістці повчитися прийомчиківЯк відомо, журналістка 5 каналу Ольга Сніцарчук постраждала під час мітингів 18 травня.

Титушко в суді покаявся і попросив вибачення у журналістів

Титушко в суді покаявся і попросив вибачення у журналістів

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2531
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація