То хто ж сфальсифікує?

Коаліція та опозиція навзаєм висувають звинувачення в намірі фальсифікувати дочасні вибори.


Депутат-соціаліст Віталій Шибко на засіданні Верховної Ради заявив, що опозиція та президент Віктор Ющенко, що де-факто є її очільником, хоче провести недемократичні й непрозорі вибори до Верховної Ради, повідомляє УНІАН. 

На думку Шибка, про це свідчить дезорганізація діяльності Генеральної прокуратури з ініціативи президента. Вона начебто полягає в наданні робочого місця виконувачеві обов’язків генерального прокурора в секретаріаті президента, в тискові на Конституційний Суд та на районні суди, у втручанні до діяльності правоохоронних органів, у звинуваченнях її працівників, особисто міністра внутрішніх справ України Василя Цушка тощо. 

Шибко від імені фракції СПУ попередив, що "будь-яке використання сили чи безвідповідальні дії, що можуть призвести до посилення нинішньої кризи, невиконання домовленостей від 27 травня, завдасть великої шкоди європейським перспективам України, посилить негативний імідж її у світі". Депутат заздалегідь поклав за це відповідальність на президента, його оточення та лідерів опозиції.

Натомість депутат фракції Блоку Юлії Тимошенко Володимир Полохало закликав демократичні сили згуртуватися перед загрозою фальсифікацій виборів. В інтерв’ю видання vovremya.info він назвав небезпеку фальсифікації з боку коаліції найбільшою за всю історію України. Тому депутат бачить небезпеку нецільового використання коштів урядом Януковича.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: