"Тоді балакай "по-славянски": у Слов'янську пасажири накинулися на жінку за зауваження українською мовою (відео)

"Тоді балакай "по-славянски": у Слов'янську пасажири накинулися на жінку за зауваження українською мовою (відео)

Фото: УНІАН

Пасажири накинулися на дівчину за українську мову та звинуватили її в усіх нещастях на Донбасі.

У місті Слов'янськ Донецької області стався мовний скандал — одна з пасажирок маршрутки зробила українською мовою зауваження чоловікові, у якого була неправильно вдягнута маска. Той розлютився і почав кидатися на жінку та назвав українську мову "телячою".

Про це повідомляють у телеграм-каналі donetchanyn.

"Слов'янськ. Жінка зробила зауваження бидлану, який неправильно носить маску в автобусі. Тут же вата проявила себе і заагрилась (ред, — виявила агресію) на українську мову, називаючи її "телячою", — написали автори відео.

Чоловіка підтримали інші пасажири і почали говорити україномовній жінці, що через таких, як вона, вони погано живуть, і що всі проблеми в Україні через активістів.

Виявилося, що україномовна жінка — корінна мешканка Слов'янська, яка обрала для спілкування рідну мову.

"То й говори "по-слав'янськи" — почала вимагати від жінки одна з розлючених пасажирок. — Довели страну до ручки. Приехали на наш восток. Жизни от вас нет. Громадська діячка".

У соцмережі занадто емоційну жінку, яка говорить "по-славянски", упізнали — нею виявилася кандидатка в депутати міської ради Слов'янська від однієї з політичних партій Валентина П*.

Закінчилося тим, що чоловік намагався відібрати у дівчини телефон, на який вона знімала конфлікт. Його заспокоїли, а дівчина вийшла на своїй зупинці, слухаючи неадекватні коментарі на свою адресу.

Нагадаємо, що в Одесі звільнили вчительку, яка на уроці нагримала на 5-класницю за те, що та розмовляє українською. Дівчинка забула вдома альбом, а коли сказала про це вчительці українською, та розлютилася й почала кричати.

 

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація