Толстоухов-молодший та його колеги відібрали телевізор у зажуреного горили

Африканська горила Тоні зі столичного зоопарку й досі у депресії, бо подарований киянами телевізор їй не дали.

Телевізор, подарований 37-річному самцю африканської горили на прізвисько Тоні, який мешкає у Київському зоопарку, киянкою, кудись зник.

Як відомо, раніше керівництво зоопарку заявило що горила у депресії, бо важко переживає самотність. Щоб якось розважити велетня, йому дають журнали про дику природу, які горила обожнює розглядати. І співробітники зоопарку вирішили зібрати гроші на телевізор, про що й розповіли в пресі.

Через кілька днів після публікації новини до зоопарку звернулася киянка на ім'я Людмила і запропонувала подарувати Тоні новенький телевізор. Виявилося, що Людмила дуже любить тварин і побувала в багатьох зоопарках Європи. Ситуація з Тоні зачепила жінку, і вона вирішила зробити для нього добру справу.

Телевізор обіцяли встановити у клітці горили вже наступного тижня, але до цього часу (вже майже місяць) горила не бачила дарунку. До речі, киянка "загорнула" для тоні ще й DVD-плеєр, який зник разом із телевізором.

Відзначимо, що новий керівник київського зоопарку Олексій Толстоухов пообіцяв покращення життя тварин вже за два роки. Таку реакцію спровокувала заява інспекторів з європейської асоціації захисту тварин, які запропонували закрити зоопарк, щоб не мучити тварин.

Читайте також:

Київський зоопарк потрапив до Топ-5 найгірших у світі

З Київського зоопарку зникла половина тварин

Новий директор київського зоопарку пообіцяв годувати тварин

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: