Томбінський засудив напад на геїв і лезбійок у Львові

У Євросоюзі виступають проти дискримінації на ґрунті сексуальної орієнтації.

Голова Представництва ЄС в Україні Ян Томбінський засудив напад на геїв та лезбійок, які збиралися взяти участь у львівському Фестивалі рівності.

Відповідне повідомлення з'явилося на сторінці Представництва у Facebook.

Посол зазначив, що Євросоюзу займає принципову позицію щодо сприяння недискримінації осіб на ґрунті їхньої сексуальної орієнтації та ґендерної приналежності.

"Культурні, традиційні та релігійні цінності не можуть слугувати виправданням будь-якої форми дискримінації, включаючи дискримінацію осіб, які належать до ЛГБТ-спільноти", - заявив Томбінський.

Нагадаємо, раніше посол США в Україні Джеффрі Пайєтт засудив зрив "Фестивалю рівності", який планувала провести у Львові ЛГБТ-спільнота. А посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф на підтримку ЛГБТ-спільноти зізналась у нетрадиційній сексуальній орієнтації.

Зауважимо, що раніше у Львові зірвався "Фестиваль рівності", який планувала провести ЛГБТ-спільнота. Захід довелося припинити через повідомлення про замінування готелю, де зібралися представники нетрадиційної орієнтації та їхні прихильники. Учасників фестивалю евакуювали. 

Зазначається, що представники ЛГБТ-спільноти планували провести на проспекті Свободи гру-квест. Однак, туди ж обіцяли прийти і представники радикальних організацій, які погрожували розправитися із прибічниками нетрадиційної сексуальної орієнтації.

ВідеоАмериканський та британський посли в Україні засудили зрив фестивалю рівності у Львові

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: