Томенко: Черновецький "шантажує" Януковича

Микола Томенко повідомив, що команда президента не буде йти на "конфліктні" ситуації з командою мера Києва Леоніда Черновецького через побоювання дострокових виборів.

Заступник голови Верховної ради Микола Томенко вважає, що найближчим часом команда президента Віктора Януковича не буде йти на "конфліктні" ситуації з командою мера Києва Леоніда Черновецького через побоювання дострокових виборів.

За словами Миколи Томенка, є інформація, що протягом останніх днів Леонід Черновецький "чітко і конкретно попередив" президента і Партію регіонів, що якщо і надалі будуть спроби "принижувати, знищувати і залучати правоохоронні органи", то він напише заяву про свою відставку .

Віце-спікер зазначив, що наслідком цього буде проведення виборів Київського міського голови. "Цілком очевидно, що протягом останніх років радикально змінилася ситуація в місті Києві, оскільки ні президент, ні уряд, ні команда Партії регіонів не виступають з активною критикою дій команди Черновецького. Ніхто з них не зацікавлений у виборах, оскільки розуміють, що їхня команда не переможе в місті Києві", - сказав він.

За словами Томенка, "так звана команда Черновецького" в даний час знову повертає собі серйозний вплив на Київ. Він відзначив, що трагедія політичної кон'юнктури, коли вибори призначаються або скасовуються, враховуючи готовність або неготовність "Партії регіонів брати участь у цих виборах", призводить до того, що всі починання нинішньої влади навести порядок у Києві, зіткнулися з необхідністю співпрацювати з командою нинішнього мера .

Віце-спікер прогнозує, що після ліквідації райрад Києва на посади голів райдержадміністрацій будуть призначені і перепризначені ті фігури, які співпрацюють з командою президента.

Томенко також не виключив, що на посадах голів райдержадміністрацій Києва з'являться представники Блоку Кличка, який підтримав рішення про ліквідацію райрад.

Нагадаємо, раніше директор української філії Інституту країн СНД Володимир Корнілов заявив, що дострокові вибори мера Києва можуть відбутися в будь-який момент.

Читайте також:

Кличко вирішив стати секретарем Київради

Проти чиновників Черновецького порушено вже 18 кримінальних справ

У Черновецького забрали більшу частину влади в Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: