Томенко готовий пожертвувати посадою, щоб не допустити коаліції БЮТ і ПР

Віце-спікер переконаний, що коаліція з двох політичних сил в умовах економічної кризи буде вразливою і неефективною.

Заступник голови Верховної ради Микола Томенко виступає проти створення нової коаліції у складі двох політичних сил - БЮТ і Партії регіонів - навіть якщо це коштуватиме йому посади.

"Цілком очевидно, що коаліція в 331 голос, що буде складатися із БЮТ та Партії регіонів, краща, ніж коаліція у 213 голосів, яка є на даний момент... Коаліція лише з двох політичних сил в умовах фінансово-економічної кризи буде вразливою і неефективною. Особисто я підтримую варіант об’єднання як мінімум 3-4 політичних сил і проти коаліції з двох учасників, навіть якщо ціною питання буде посада віце-спікера", - сказав Томенко.

Коментуючи хід переговорів про створення коаліції та її можливі варіанти, він ще раз наголосив, що об’єднуватися потрібно довкола плану антикризових дій, який би підписали всі політичні сили.

"Якщо ми ставимо таку високу ціну з точки зору обмеження політичних прав виборця (йдеться про відміну всенародних виборів президента і певний мораторій на вибори парламенту), коаліція повинна складатися мінімум з 400 осіб. Тоді ми вийдемо і скажемо людям: в умовах кризи ми забрали у вас певні політичні свободи, але ми готові забезпечити стабільність у суспільстві і цілісність держави", - зазначив бютівець.

Читайте також:

Тимошенко: Ющенко не має права розпускати ВР

Коаліція не захотіла боротися з кризою. Янукович не проти

БЮТ переконаний: міняти Конституцію до виборів нема часу

Колесніков: Литвин потрапив у Верховну раду завдяки підкупу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: