Томенко: кілька родин "орендували" Закарпаття

Заступник спікера повідомив, що на Закарпатті усю владу тримають в руках кілька родин, і пообіцяв розібратися з цим після виборів.

Заступник голови Верховної ради Микола Томенко запевняє, що на Закарпатті після президентських виборів буде припинено використання всіх ресурсів цього регіону кількома родинами.

Про це він заявив в Ужгороді під час турне “З Україною в серці”.

“По завершенні президентських виборів в наступному році буде зроблено все, аби припинити “оренду” Закарпаття кількома сім’ями”, - сказав він.

За словами Томенка, мешканці Закарпаття матимуть змогу сформувати нову місцеву владу і реалізувати себе виходячи з фахових здібностей, а не з приналежності до “цих кількох сімей, що взяти в оренду політичне та економічне життя регіону”.

Коментуючи перебіг туру “З Україною в серці”, що зараз проходить в Закарпатті та Одеській областях, Томенко зауважив, що він у першу чергу спрямований на підтримку української культури, а не на підтримку БЮТ чи прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

“Поки інші впливові політичні сили роблять інвестиції в культуру інших країн, наша команда опікується власними культурними цінностями”, - зауважив віце-спікер.

Читайте також:

Бюджетні витрати на вибори президента урізали на півмільярда

Томенко: керівники НБУ збільшили собі зарплату пропорційно обвалу гривні

Томенко запропонував кандидатам у президенти скинутися по 10 млн

Томенко: СП бере 7 мільйонів доларів за посаду голови району

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: