Томенко: Київська влада краде землю

Представник БЮТ звинувачує команду Леоніда Черновецького в незаконному виділенні землі через сесію Київради.

Леонід Черновецький
Леоніда Черновецького знову звинувачують у незаконних діях. (Фото: kmv.gov.ua)
Заступник лідера БЮТ Микола Томенко заявляє, що 1 жовтня на сесії Київради підконтрольна меру столиці Леоніду Черновецькому більшість незаконно планує ухвалити рішення про виділення 400 земельних ділянок. 

Про це йдеться у коментарі Томенка.
 
"Цілком очевидно, що команда Леоніда Черновецького розуміє, що їй залишилося зовсім не довго бути при владі, тому вона на наступний після виборів день пішла на безпрецедентні кроки, вирішивши докрасти залишки столичної землі”, - вважає він 

За словами Томенка, на сесії Київради в понеділок планується виділити щонайменше 400 земельних ділянок. Причому вперше в історії місцевого самоврядування, інформація про ці землі повністю відсутня, окрім реєстраційного номеру справи. 

Рішення про виділення земельних ділянок голосуються за їхнім переліком, де не вказано навіть розміру, місцезнаходження ділянок та назви організацій, яким вони надаються, стверджує політик.

"Таке враження, що сьогоднішнім рішенням Київради команда Черновецького хоче забрати весь залишок земельного фонду столиці України”, - зазначив Томенко. Так, у порядку денному планується проголосувати за виділення сотень ділянок тільки за реєстраційними номерами справи.
 
Наприклад, згідно з планом голосування Київради, у 285 із 286 земельних ділянок в Деснянському районі немає відповідних проектувальних документів, 65 ділянок виділяються у Святошинському районі в лісопарковій зоні, у Голосіївському районі виділяється більше 40 ділянок, в тому числі у зеленій зоні. Абсолютна більшість ділянок, за інформацією експертів БЮТ, виділяється на студентів, що тимчасово проживають у даному районі. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: