Названо десятьох суперпрогульників у Раді

Протягом шостої сесії відбулося 75 пленарних засідань. При цьому семеро народних депутатів не були присутні на 74-х засіданнях, а троє - на 73-х.

Протягом шостої сесії Верховної ради 10 народних депутатів були відсутні майже на всіх пленарних засіданнях.

Такі дані оприлюднив заступник голови Верховної ради Микола Томенко 20 липня на прес-конференції.

За його словами, всього протягом шостої сесії відбулося 75 пленарних засідань. При цьому семеро народних депутатів не були присутні на 74-х засіданнях, а троє - на 73-х.

Найбільше пропускали засідання ВР депутати від Партії регіонів: Рінат Ахметов, Сергій Кий, Олександр Лєщинський, Володимир Мальцев, Юрій Чертков, Сергій Момот та Володимир Зубик та троє депутатів з фракції БЮТ: Андрій Веревський, Костянтин Живаго Та Гарегін Арутюнов.

Разом із тим, за словами Томенка, лише 20 народних депутатів пропустили тільки одне засідання парламенту, зокрема, з фракції Блоку Литвина: Володимир Герасимчук, Володимир Литвин та Ігор Шаров; з фракції Партії регіонів: Сергій Глазунов, Юрій Каракай, Василь Кисельов, Юрій Колоцей, Едуард Павленко, Іван Попеску, Артем Пшонка; з фракції БЮТ: Євген Зімін, Микола Ковзель, Сергій Курпіль, Сергій Міщенко, Олександр Скибінецький, Микола Томенко та Микола Трайдук; з фракції КПУ: Адам Мартинюк, Матвєєв та з фракції "Наша Україна – Народна самооборона" - Анатолій Матвієнко.

"Ми і надалі будемо критикувати і морально впливати на прогульників. Вони або активніше будуть ходити на засідання, або відмовляться від депутатського мандату", - сказав віце-спікер.

Читайте також:

Кожен закон депутатів коштував українцям 5,6 млн гривень

Кравчук: Верховна рада перетворилася на орган "чего изволите"

Литвин визнав, що у Раді сидять одні негідники

В Україні кожен нардеп отримав 38 тисяч гривень відпускних

ВідеоНазвано десятьох суперпрогульників у Раді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: