Томенко: Партія регіонів веде "зачистку" виборчих комісій від бютівців

Томенко стверджує, що Партія регіонів не залишає спроб сфальсифікувати результати виборів.

Віце-спікер Верховної ради Микола Томенко звинувачує Партію регіонів у спробі фальсифікувати результати виборів через виключення членів виборчих комісій від БЮТ. Про це він заявив на брифінгу 2 лютого.

"Як не повірити в нумерологію. Кажуть, що велика кількість шісток небезпечна для народу. У нас шоста сесія шостого скликання, а Партія регіонів зібрала 166 підписів за позачергове засідання. Це значить, що є намір зробити щось недобре з виборами", - заявив Томенко.

За його словами, робота йде в трьох напрямках.

Перший напрямок, на думку Томенка, зміни до закону про вибори, який дозволить проводити засідання виборчих комісій без кворуму у 2/3 голосів. "Прийняти таке рішення - сфальсифікувати вибори", - попередив віце-спікер.

"В Донецькій області вже велика кількість членів комісій від БЮТ виключені за поданням членів ЦВК від Партії регіонів", - розповів він.

У разі, якщо Верховна рада не ухвалить зміни в закон, тоді, за словами Томенка, "вже підготовлене подання від члена ЦВК від Партії регіонів Охендовського, яким ці ж норми пропонуються не через закон, а через рішення ЦВК".

"Ця постанова планується на п'ятницю, щоб вже ніхто не встиг зреагувати", - додав він

"Третій напрямок вже діє. Це робота щоденна. От я маю дані, які працюють комісії в непростих регіонах. Наприклад, Краматорську. Там є один чоловік, якого перетягли з БЮТ на сторону Партії регіонів. Засідання комісії оголошують на 15 годину, а проводиться воно о 12. Ухвалюється відповідне рішення, а потім членів комісії від БЮТ за пропуски виключають. Таким чином, іде зачистка членів комісії від одного з кандидатів в президенти", - заявив Томенко.

Читайте також:

Янукович проти скасування політреформи 2004 року

Тимошенко обіцяє вивести Україну у тридцятку найрозвинутіших країн

Київський суд продовжив заборону на політичні мітинги на Майдані

Мін’юст прогнозує судові справи при різниці до 1,5% голосів між кандидатами

ВідеоТоменко: ПР веде "зачистку" виборчих комісій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: