Томенко: під час планування бюджету влада думала про "русскій мір"

Заступник голови Верховної ради Томенко вважає владу, яка прийняла проект бюджету, де скорочено фінансування музеїв, бібліотек, туризму та театрів, владою без національної гідності.

Проект Закону "Про державний бюджет України на 2011 рік", який 14 грудня був прийнятий у першому читанні – це "бюджет влади, яка немає національної гідності і яка думала не про Україну, а про "русскій мір".

Про це заявив заступник голови Верховної ради Микола Томенко.

Він наголосив, що не може уряд в бюджеті на 2011 рік – рік, в якому відзначається 20 років Незалежності сучасної України, 150 років перепоховання Тараса Шевченка і низка визначних дат в українській історії закладати, наприклад, зменшення фінансування видання української книжки з 33 до 20 мільйонів гривень. "Фінансування на утримання музеїв, бібліотек, театрів гірше, ніж в кризові роки", - наголосив віце-спікер. "Які цінності можуть пропагуватися в державі, якщо влада пропонує фактично знищити всю систему гуманітарної роботи", - додав він.

"Гроші, закладені в бюджеті на фінансову підтримку розвитку туризму – це гроші на знищення туризму", - наголосив віце-спікер, додавши, що така ж ситуація з розвитком фізичної культури, будівництвом спортивної інфраструктури для дітей, школярів та студентів тощо.

"Складається враження, що влада, яка готувала бюджет, більше думала як в ньому закласти статті для розбудови власного бізнесу, розбудови власної партії, розбудови "русского міра" в Україні, а не розбудови України", - наголосив Микола Томенко.

Микола Томенко повідомив, що опозиція буде пропонувати до другого читання радикально переглянути фінансування гуманітарної сфери. "Якщо у владі працюють люди, які не мають національної гідності, то така влада, на жаль, як і держава, – приречена", - наголосив він та закликав спільно підготувати бюджет, в якому буде представлена "національна гідність держави і національна гідність українців".

Нагадаємо, Верховна рада 14 грудня в першому читанні ухвалила урядовий проект державного бюджету на 2011 рік.

За відповідну постанову проголосували 277 народних депутатів, зокрема 176 від Партії регіонів, 1 - БЮТ, 19 - НУ-НС, 26 - Компартія, 20 - Народна партія та 33 позафракційних депутата.

Читайте також:

Нинішня влада робить Україну частиною російської ідеології

Міхалков: Україна і Росія стануть однією країною

Янукович: Україна і Росія повинні святкувати всі пам'ятні дати разом

ВідеоТоменко: під час планування бюджету влада думала про "русскій мір"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: