Томенко пішов проти Тимошенко: він підтримує дострокові вибори

Віце-спікер повідомив, що має свою особисту позицію з приводу проведення одночасних виборів парламенту та президента.

Віце-спікер парламенту Микола Томенко заявив, що продовжує підтримувати ідею проведення одночасних парламентських і президентських виборів у випадку, якщо Верховна рада не прийме єдину антикризову програму.

Про це він сказав в ефірі 5 каналу.

"У вересні всі політичні сили заявляли про ідею одночасних президентських та парламентських виборів. Парадокс української політики полягає у тому, що як тільки хтось з опонентів заявляє цю ідею, попередні прихильники цієї ідеї від неї відмовляються", - зазначив віце-спікер.

"Мені було дивно чути, після того, як президент підтримав цю ідею (одночасних виборів), що ті люди, які її озвучували, від неї відмовилися. Я та людина, яка не відмовляється від цієї ідеї", - заявив Томенко.

Він вважає, що 14 квітня парламент має ухвалити "єдину програму виходу з кризи, і щоб її виконували і президент, і уряд, і опозиція, і тоді забути про вибори".

"Ми дійшли до двох альтернатив – або всім працювати на країну, або всім переобиратися", - вважає він.

Також Томенко підкреслив: "Коли мене критикують, і говорять, що ми не підтримуємо ідею одночасних парламентських і президентських виборів, я кажу – запропонуйте якісь варіант, запропонуйте таку антикризову програму, щоб її підтримали".
Він відзначив, що для дискусій є тиждень. "Я вам скажу таку таємницю: у вересні я не знав жодного опонента з БЮТ, який був би проти одночасних парламентських і президентських виборів", - повідомив віце-спікер і. наголосив, що це його особиста точка зору.

Раніше перший заступник керівника фракції БЮТ Андрій Кожем'якін заявив, що БЮТ проти дострокових виборів парламенту і президента, а Томенко висловив свою особисту позицію.

Також прем’єр-міністр Юлія Тимошенко висловилася проти проведення будь-яких дострокових виборів.

Читайте також:

"Регіонали" радіють, що своїми мітингами змусили Ющенка погодитися на вибори

Ющенко цікавиться думкою Тимошенко щодо дострокових виборів

Ющенко пояснив Європі, навіщо Україні вибори

Ющенко готовий піти на вибори восени

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: