Томенко пропонує зняти депутатську недоторканність, а потім проводити вибори

Заступник спікера запропонував ініціаторам виборів до ВР Партії регіонів першими скасувати депутатську недоторканість та ввести голосування за відкритими списками.

Заступник голови Верховної ради Микола Томенко вважає, що без зняття депутатської недоторканності та запровадження відкритих списків проведення дострокових парламентських виборів є недоцільним.

"Без зняття депутатської недоторканості та введення відкритих списків дострокові вибори не потрібні", - сказав Томенко.

Він зауважив, що на даний момент головне питання яке обговорюється це необхідність підвищення професіоналізму ВР. Томенко наголосив, що суспільство говорить про необхідність професіоналізму ВР, впливу виборців на парламент та необхідність відсутності бізнесменів у ВР. "Це не можливо без демократизації виборчої системи та зняття депутатської недоторканості", - сказав він.

Томенко пропонує Партії регіонів як ініціаторам дострокових виборів до ВР, терміново внести зміни до Конституції щодо зняття депутатської недоторканності, та ухвалити закон щодо відкритих партійних списків. "Після цього, хоч на наступний день можна іти на вибори", - сказав він.

Нагадаємо, спікер Верховної ради Володимир Литвин запропонував фракції Партії регіонів внести на розгляд ВР проект постанови про одночасні дострокові президентські і парламентські вибори.

27 березня Партія регіонів провела по всій країні акції протесту. Мітингувальники вимагали проведення дострокових парламентських та президентських виборів.

Читайте також:

Литвин запропонував Януковичу достроково переобрати президента й Раду

Литвин розповів, яким має бути наступний президент

Янукович обіцяє "йти по наростаючій"

Янукович: 80% українців хочуть змінити владу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: