Томенко розповів, як правильно скинути Черновецького

"Бютівець" Микола Томенко вважає, що є два шляхи для усунення Леоніда Черновецького від управління Києвом.

Заступник голови Верховної ради, депутат від БЮТ Микола Томенко вважає, що критичну ситуацію в Києві може виправити центральна влада або самі ж кияни.

Зокрема, на його думку, Верховна рада може ухвалити закон про розділ самоврядних та виконавчих повноважень столичної влади або президент відсторонить Леоніда Черновецького від виконання повноважень голови КМДА.

“Саме такими можуть бути дії влади, якщо вона зреагує на цю критичну ситуацію в Києві”, - сказав Томенко.

Іншим шляхом виходу з ситуації, вважає він, є дії киян, які змусять команду Черновецького реагувати на несприйняття населенням “соціально-економічних див столичної влади”.

При цьому, наголосив Томенко, повчальною для Черновецького має стати вистава Михайла Старицького “За двома зайцями”, зважаючи на те що пам’ятник Голохвастову знаходиться недалеко від київської мерії.

“Історія доводить, що очевидно можна декілька раз дурити народ, шляхом обману втертися в довіру, але рано чи пізно це призведе до того, що суспільству це набридне. Для головного персонажа вистави це завершилося дуже сумно – він довів до банкрутства свою цирульню, а столичний мер сьогодні намагається довести до збанкрутіння весь Київ, і наслідки цього можуть бути гірші”, - сказав Томенко.

Читайте також:

Поки Черновецький співав, в першому ряду знепритомніла бабуся

Дружина Черновецького розповіла киянам про свого Льонечку

Хрещатик перекрили прихильники Черновецького. Мер заспівав їм про коней

Опозиція в Київраді скасувала тарифи Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: