Томенко розповів, які бувають коаліції

Член фракції БЮТ Микола Томенко прогнозує два варіанти розвитку подій щодо створення коаліції.

Про ці сценарії Томенко повідомив учора на брифінгу у Житомирі.

"Найгірше для України - це не приймати жодного рішення по створенню парламентської коаліції", - вважає Томенко.

Він заявляє, що нині існує два вірогідних сценарії розвитку політичних подій.

Згідно з першим варіантом, на думку Томенка, "президент домовляється з теперішнім лідером опозиції Віктором Януковичем, і все стає на свої місця, тоді Партія регіонів голосуватиме за кандидатуру Плюща на посаду голови ВР, а Янукович стає прем’єр-міністром".

Яценюк получил заместителей
УНІАН
Микола Томенко вважає, що сама наявність коаліції значно важливіша, ніж її якість
"БЮТ в такому випадку, очевидно, буде в опозиції, і це теж вихід з ситуації, а до двох ключових гравців - Ющенка та Януковича - можуть підтягнутися Блок Литвина, КПУ. Тоді стане зрозумілим, що відбувається в Україні", - вважає Томенко.

Він припустив, що у випадку нереалізації цього сценарію розвитку подій "можлива домовленість навколо формату, коли Тимошенко залишається прем’єром, і головою ВР стає депутат або з Партії регіонів, або з Блоку Литвина".

"Такий формат також може бути, і в ньому є можливість об’єднання від двох до чотирьох з половиною фракцій", - підсумував Томенко.

"От така коаліція теж можлива. Найгірше, якщо взагалі ніякого рішення про створення коаліції не буде прийнято. Поганий шлях, який президенту підказали, - це обрання голови ВР, але не створення парламентської коаліції. До кризи це могло бути, можна було б жити без коаліції, а зараз ні", - переконаний політик.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: