Томенко: телеканал "Київ" гіпнозував глядачів

Депутат від БЮТ Микола Томенко заявляє, що передача ТРК "Київ" до 14-річчя церкви "Посольство Боже" впливала на підсвідомість людей.

Віце-спікер парламенту, "бютівець" Микола Томенко звинувачує муніципальний канал "Київ" у трансляції передачі, яка "мала ознаки впливу на підсвідомість людей".

Йдеться про програму, присвячену 14-річчю заснування церкви "Посольство Боже", яка демонструвалась 8 березня.

У своїй заяві, Томенко, по-перше, звинувачує "Київ" у тому, що той не знайшов у своєму ефірі часу на трансляцію "Шевченківських днів", а замість цього показав передачу на честь 14-річчя церкви Сандея Аделаджі.

"Вже всі звикли, що на каналі "Київ" виступають лише друзі та соратники Леоніда Черновецького, але хоча б в Шевченківські дні влада могла б змінити свою позицію", - зазначив політик.
.
Крім того, він наголосив, що, згідно зі статтею шостою закону України "Про телебачення та радіомовлення", забороняється трансляція програм, "які можуть завдати шкоди фізичному, психічному чи моральному розвитку дітей та підлітків, а також використання у програмах та передачах на телебаченні прихованих вставок, які впливають на підсвідомість людини та/або чинять шкідливий вплив на стан їх здоров'я".

Томенко стверджує, що за всіма ознаками передача про святкування річниці вищезгаданої церкви мала всі риси використання інформації, що впливала на підсвідомість людей.

Віце-спікер переконаний, що факт трансляції цієї передачі у найкоротші строки має стати предметом розгляду Нацради з питань телебачення і радіомовлення.

Читайте також:

Митрополит Володимир пригрозив Черновецькому гнівом Божим

Аделаджі заборонили покидати Україну

Ющенко звільнив п'ятьох заступників Черновецького

Черновецький поскаржився, що сусіди ненавидять його і Яшу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: