Томенко цікавиться, чи є життя після кредиту МВФ

"Бютівець" хоче знати, що робити з кредитом Міжнародного валютного фонду.

Заступник голови Верховної ради, член фракції БЮТ Микола Томенко вважає, що влада та опозиція мають оприлюднити, які дії будуть вживатися для подолання кризи після отримання другого траншу кредиту Міжнародного валютного фонду.

Як повідомили у прес-службі Томенка, про це він заявив в інтерв’ю телеканалу “Рада”.

"Україна нарешті повинна почути відповідь, чи є життя після отримання кредиту Міжнародного валютного фонду", - сказав заступник голови ВР.

За словами Томенка, складається враження, що весь інтелектуальний переговорний потенціал української влади спрямований на отримання чергового траншу кредиту МВФ.
Він вважає, що переговори - це "важливе тактичне завдання у боротьбі з фінансово-економічною кризою, але пора вже дати відповідь на запитання, які будуть дії влади та опозиції після отримання наступного траншу кредиту Міжнародного валютного фонду".

Томенко наголосив, що не лише програма діяльності уряду, а й стратегія дій президента, Верховної ради та опозиції по виходу з кризи повинні бути формалізовані протягом наступного пленарного тижня.

Нагадаємо, сьогодні президент Віктор Ющенко закликав уряд і Нацбанк забезпечити ухвалення рішень для відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом.

Як повідомляв ТСН.ua, голова місії МВФ в Україні Джейла Пазарбазіоглу 8 квітня прилетіла до Києва. У цей же день вона провела зустріч з прем'єром Юлією Тимошенко та главою Нацбанку Володимиром Стельмахом.

Вчора, 9 квітня, Тимошенко повідомила, що уряд має намір звернутися до МВФ з проханням об'єднати другий і третій транш кредиту в один. За її словами, ці гроші можуть бути виділені вже через 2 тижні.

Читайте також:

Ющенко просить уряд і Нацбанк робити все, що хоче МВФ

Україна просить МВФ дати більше грошей

Глава місії МВФ зустрілася з Тимошенко і Стельмахом

Інвестори знову цікавляться Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: