Томенко: у Раді зріє бунт депутатів-зрадників

Віце-спікер стверджує, що найнижчій категорії депутатів, які "йшли до коаліції за щомісячні доплати", затримали виплати.

Заступник голови Верховної ради Микола Томенко (БЮТ) стверджує, що серед депутатів-перебіжчиків росте невдоволення станом справ у правлячій коаліції.

"У нас зріє бунт "тушок" чи зрадників, оскільки зараз призупинено виплати деяким категоріям депутатів, і вони звертаються до нас, щоб ми нагадали владі виконати свої обіцянки", - заявив Томенко 18 червня в кулуарах Верховної ради.

Водночас, він зазначив, що влада аргументує це тим, що "депутати-зрадники дозволяють вольності", і голосують не за всі закони.

"Тому тій найнижчій категорії депутатів, які йшли до коаліції за щомісячні доплати, їм затримали виплати. Я звертаюсь до керівництва уряду, до Партії регіонів не допустити затримки виплат, оскільки люди нервують, і я не знаю, чи приймемо ми їх назад, оскільки думали, що вони прийшли працювати за ідеї, а вони працюють за доплати", - зазначив політик.

Відповідаючи на запитання журналістів, які саме з депутатів-зрадників не отримали доплати, Томенко сказав: "Подивіться у сесійній залі, у кого з депутатів найсумніші вирази обличчя, тим і не заплатили".

Стосовно того, які суми заборгували, політик сказав: "Це треба запитати у них, але, як кажуть, наші агенти, йдеться про щомісячну доплату від 10 до 25 тисяч доларів в залежності від ступеня вашої ваги, впливу чи нахабності, яку ви застосували при переході в коаліцію".

Нагадаємо, 18 червня до складу парламентської коаліції "Стабільність і реформи" приєдналися одразу шість опозиційних депутатів - Давид Жванія, Валерій Борисов, Володимир Марущенко, Віктор Шемчук, Олег Новіков та Сергій Харовський (усі представляють НУ-НС).

Таким чином, до парламентської коаліції наразі входить 257 народних депутатів.

Раніше лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляла, що корупція у Верховній раді досягла небачених масштабів. Вона сказала, що за перехід до коаліції опозиційні депутати отримують по мільйону доларів.

Читайте також:

Шестеро депутатів на чолі з Жванією перейшли до коаліції

БЮТ: Ющенко веде переговори з Януковичем про входження НУ в коаліцію

НУ-НС готовий зайняти місце комуністів у коаліції

Бютівець-перебіжчик розповів, як врятував життя Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: