Томенко виграв суд у мера Києва

Суд відмовив у задоволенні позову київського міського голови Леоніда Черновецького до Миколи Томенка.

Микола Томенко
УНІАН
Микола Томенко звинуватив київську владу в невиконанні соціально-економічних програм.
Оболонський районний суд міста Києва у повному обсязі відмовив у задоволенні позову київського міського голови Леоніда Черновецького до заступника голови Верховної ради України V скликання Миколи Томенка про захист ділової репутації та поширення недостовірної інформації.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу Миколи Томенка, Леонід Черновецький звернувся до суду з третім позовом проти Томенка, в якому вимагав у політика спростування інформації щодо його оцінки діяльності київської міської влади, висловленої ним на прес-конференції 23 квітня.

Оцінюючи на прес-конференції рік діяльності київської влади на чолі з Леонідом Черновецьким, Микола Томенко зауважив, що найбільше постраждали “середньостатистичні кияни”.

“За рік діяльності команди Черновецького мільйонери, які підтримують місцеву владу, стали мільярдерами. Натомість потерпіла більшість киян - мешканці “працюючого” і “думаючого” Києва”, - зауважив Микола Томенко.

Він також звернув увагу і на невиконання нинішньою міською владою головних соціально-економічних програм. Так, за його словами, за минулий рік у Києві на 100% не виконано жодної соціально-економічної та гуманітарної програми, не збудовано жодного нового дитячого садка, школи, спортивного закладу тощо. Крім того, не здано в експлуатацію центр кардіології, який мали здати ще до Дня незалежності України у 2006 року.

Микола Томенко також стверджував, що "міська влада не впорається самостійно з підготовкою столиці до проведення Євро-2012".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: