Томенко вважає вето президента щодо "Артека" неадекватним

Заступник спікера назвав "специфічним з точки зору моралі" ветування закону про "Артек".

Микола Томенко
УНІАН
Заступник голови Верховної ради Микола Томенко вважає неадекватним рішення президента Віктора Ющенко застосувати право вето до закону, що стосується підтримки дитячих центрів "Артек" та "Молода гвардія".

"Це вето є специфічним з точки зору моралі", - переконаний віце-спікер.

Томенко зауважив, що останні кілька місяців Секретаріат президента називав різні імена винних в проблемах "Артеку", окрім глави держави.

Заступник голови ВР зауважив, що уряд швидко і відповідально відреагував на проблеми дитячого табору, так само вчинив і парламент. Томенко нагадав, що 3 лютого були ухвалені відповідні закони, а 6 лютого вони були направлені президентові на підпис.

"Але два тижні закони лежали у президента, а потім були ветовані", - сказав він.

На думку віце-спікера, навіть якщо в законі є неоднозначні норми, на які звернув увагу глава держави, то можна було б піти іншим шляхом. Зокрема, президент мав підписати закон і дати можливість "Артеку" підготуватися до літнього сезону. За цей час Ющенко міг би внести до парламенту новий законопроект, який би виправив недоліки.
Томенко прогнозує, що ВР оперативно відреагує на такі дії глави держави і подолає вето на закон щодо дитячих центрів.

Нагадаємо, 20 лютого президент заветував закон про державну підтримку дитячих центрів "Артек" і "Молода гвардія", ухвалений ВР 3 лютого.

Ющенко зазначив, що зацікавлений в якнайшвидшому підписанні закону, втім, документ, на його думку, має низку недоліків, які створюватимуть перешкоди в роботі "Артеку" та "Молодої гвардії".

Зокрема, він запропонував надати в постійне користування дитячому табору ще одну земельну ділянку розміром 2,8 гектара колишнього пансіонату "Аю-Даг" (із пляжною зоною), що перебуває у дитячого центру "Артек" на праві господарського відання.

Читайте також:

Ющенко ветував закон про "Артек"

Рада забрала в Ющенка 60 млн. грн. І віддала їх дітям

"Артек" отримав "рекордне фінансування"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: