Томенко знову виграв суд у мера Києва

Суд ще однієї інстанції відмовився спростувати оцінку діяльності міського голови Києва з боку Миколи Томенка як корумпованої.

Леонід Черновецький
Микола Томенко здивувався, що в суді інтереси Леоніда Черновецького захищають столичні чиновники.
Сьогодні Апеляційний суд міста Києва відмовив міському голові Леоніду Черновецькому в задоволенні апеляційної скарги щодо скасування рішення Оболонського районного суду. Таким чином, попереднє рішення райсуду залишилося в силі.

Леонід Черновецький неодноразово звертався до суду щодо оскарження оцінок його діяльності Миколою Томенком. У цих позовах київський голова вимагав спростувати інформацію про те, що близькі родичі міського голови займають ключові посади у системі управління містом Києвом та контролюють питання розподілу власності у столиці, що можна оцінити як "політичну корупцію". Після поширення цієї інформації, на думку Леоніда Черновецького, "довіра та повага людей до мене та моєї родини знаходяться під загрозою, отже честь та гідність моя особиста та моєї родини заплямована". Оболонський районний суд м. Києва відмовив Леоніду Черновецькому у задоволенні його вимог.

Продовжуючи цю судову тяганину, команда київського міського голови звернулася до Апеляційного суду м. Києва з метою оскарження рішення Оболонського районного суду. 26 листопада поточного року Апеляційний суд міста Києва відмовив у задоволенні цієї скарги та підтвердив попереднє рішення Оболонського районного суду.

У зв’язку з судовим рішенням Микола Томенко знову розкритикував київського мера за корупцію. Також він висловив здивування, що на всіх судових процесах „честь та гідність” Леоніда Черновецького захищають чиновники КМДА та Київради, які є державними службовцями. "Можливо, це пов’язане з тим, що Леонід Черновецький отримує зарплату у розмірі 1 гривні і не має коштів, щоб оплатити собі адвоката”, - припустив Микола Томенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: