ТОП-5 найкращих вузів України

Переможець минулорічного рейтингу КНУ ім. Шевченка поступився першою позицією КПІ.

Найкращим вищим навчальним закладом України визнано Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут". Про це свідчить щорічний рейтинг вузів "Компас", складений компанією СКМ.

Згідно з рейтингом, друге місце серед ТОП-вузів посів Київський національний університет ім. Т.Г. Шевченка – переможець минулорічного рейтингу.

Замикає трійку найкращих Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана.

Четверту позицію поділили між собою Національний університет "Києво-Могилянська академія" та Національний університет "Львівська політехніка".

На п’ятому місці розташувалися Донецький національний технічний університет та Київський національний університет будівництва та архітектури.

У рейтингу взяли участь 234 вузи, які готують по одному з таких напрямків, як "Бізнес-економіка", "Архітектура-будівництво", "Право", "IT" та по інженерно-технічних спеціальностях. "Ставили оцінки" вузам 1150 випускників, 990 компаній-працедавців, представники 363 провідних компаній-експертів.

Випускники оцінювали, як вузи допомагають у працевлаштуванні і наскільки їх влаштовує якість отриманих знань. А працедавці - те, як вузівська підготовка відповідає вимогам їх компаній і як добре вузи співпрацюють з ними.

Читайте також:

Студенти подали до суду на університет імені Шевченка

Ректори вузів підтримали проведення тестування російською мовою

Міносвіти запропонувало нові правила вступу до ВНЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: