Він планував отримати $ 300 тисяч хабара.

Співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією спільно з Головним слідчим управлінням Служби безпеки України під процесуальним керівництвом Генпрокуратури викрили на хабарі першого заступника начальника одного із департаментів ПАТ "Укрзалізниця".

Про це інформує сайт СБУ. 

Правоохоронці встановили, що чиновник за "підтримки" нещодавнього топ-менеджменту "Укрзалізниці" вимагав триста тисяч доларів США за вирішення питання щодо призначення на керівну посаду в одній із філій товариства.

Співробітники СБ України задокументували, що у якості "передоплати" кандидату було запропоновано передати сімдесят тисяч американських доларів.

Оперативники спецслужби затримали посадовця в одному з київських ресторанів під час отримання всієї суми першого "траншу".

Відкрито кримінальне провадження за ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

"Викриття чиновника відбулося за допомогою Департаменту безпеки Укрзалізниці. Нове керівництво товариства надає всебічну підтримку правоохоронцям у розслідуванні інших можливих епізодів протиправної діяльності затриманого", - йдеться у повідомленні.

Раніше заступник міністра інфраструктури Юрій Ларвинюк у Facebook повідомив, що на хабарі спіймали першого заступника начальника департаменту аудиту та контролю ПАТ "Українська залізниця" Джакелі Вахтанга. 

Декілька годин тому, оперативниками СБ України затримано на гарячому першого заступника начальника департаменту аудиту т...

Опубліковано Юрієм Лавренюком 13 вересня 2017 р.

 

Фотогалерея На "Чонгарі" митники брали хабарі за безперешкодне перевезення алкоголю та тютюну до Криму (4 фото)

ВідеоГолову правління державної компанії "Хліб Україна" затримали на хабарі

Нагадаємо, на Житомирщині на хабарі погорів голова сільради. 7 вересня правоохоронці Житомирщини затримали голову однієї з сільських рад під час одержання останньої частини хабара - 400 доларів. Раніше правоохоронці задокументували одержання ним ще 100 доларів.

Вказану гроші він вимагав та одержав від громадянина за виділення йому у приватну власність земельної ділянки площею 0,25 га для будівництва житлового будинку. 

Залиште свій коментар