"Топчуть мораль і діють проти совісті". Клімкін відреагував на намір окупантів "націоналізувати" майно Меджлісу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Клімкін каже, що РФ вчергове порушує рішення Міжнародного суду.

Міністр закордонних справ Меджлісу України Павло Клімкін зазначив, що РФ обов'язково доведеться відповідати у Міжнародному суді ООН за низку порушень в анексованому Криму, зокрема за намір передати майно Меджлісу кримськотатарського народу підконтрольному Росії Духовному управлінню мусульман.

Про це міністр написав у вівторок, 30 жовтня, у своєму Twitter. 

"Нагадую кримським посіпакам російських окупантів, що, зазіхаючи на Меджліс, ви не просто топчете мораль та дієте проти совісті, чим вже нікого не дивуєте. Ви порушуєте рішення Міжнародного суду ООН. Тобто, коїте злочин, за який обов’язково доведеться відповісти", - написав Клімкін.

Крім того, він зазначив. що переслідування "Кримської солідарності" на українському півострові "явно нагадує методи сталінських часів".

Міністр зауважив, що на всіх міжнародних майданчиках Україна буде озвучувати кожен випадок репресій проти активістів, які чинять опір окупантам,зокрема сьогодні, 30 жовтня, на засіданні Радбезу ООН.

Нагадаємо, напередодні так званий глава "уряду" анексованого Криму Сергій Аксьонов заявив про намір передати майно Меджлісу кримськотатарського народу підконтрольному Росії Духовному управлінню мусульман.

ВідеоМеджліс вважає недопустимими перемовини з російською делегацією з рибальства

Скандалом завершились щорічні перемови російської та української делегації про обсяги дозволеного вилову риби в акваторії Азовського моря. Представники Меджлісу кримськотатарського народу заявили про недопустимість переговорів з делегацією російського агентства з рибальства, оскільки ті люди керують зокрема і захопленим у Криму українським інститутом. Кримські татари запевняють, що мають беззаперечні докази, що члени делегації незаконно перетинали кордон із Кримом. 

Меджліс вважає недопустимими перемовини з російською делегацією з рибальства

Залиште свій коментар

Вибір редакції