Торік українці вшестеро рідше розлучалися, ніж одружувалися

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В уряді оприлюднили обнадійливу статистику за 2019 рік.

Протягом 2019 року в Україні було зареєстровано набагато більше шлюбів, ніж розлучень. Відповідну статистику оприлюднили в Міністерстві юстиції України.

Загалом у державі офіційно побралися 237,8 тисяч пар. Перестали існувати 38,4 тисяч сімей.

В 6 разів більше шлюбів, ніж розлучень. Така офіційна статистика за 2019 рік. Давайте у 2020 зробимо цей відрив ще більшим Olga Onishchuk Ірина Дубиківська

Опубліковано Міністерство юстиції України Вівторок, 4 лютого 2020 р.

Тенденція багаторазової переваги творення родин над їхнім руйнуванням була характерною для всіх без винятку регіонів Україні. Статистикою лишилися неохопленими тільки тимчасово окуповані Росією території – ОРДЛО та Автономна Республіка Крим.

Найбільша кількість шлюбів була оформлена у столиці – 27,9 тисяч. Мінімальний показник був у Луганській області – там побралися 3,4 тисячі пар. Лідером із розлучень став Київ – там цих випадків зафіксовано 4,2 тисячі. Найрідше розривали стосунки пари на Закарпатті – 387 разів.

Шлюби і розлучення в Україні - статистика та інфографіка за 2019 рік
Міністерство юстиції України

У міністерстві дали зрозуміти, що цифрами загалом задоволені, але чекають на ще кращі показники в 2020 році. "В 6 разів більше шлюбів, ніж розлучень. Така офіційна статистика за 2019 рік. Давайте у 2020 зробимо цей відрив ще більшим", - запропонували там.

Відео За кілька годин до Нового року в ефірі ТСН одружились звільнений з полону моряк та його наречена

Звільненому у вересні з російського полону моряку Андрію Ейдеру - 20, його нареченій - ось-ось виповниться 18, а їм уже довелось пережити таке, що не кожен дорослий витримає. Катер "Бердянськ" у Керченській протоці обстріляли росіяни. Поранений Андрій потрапив у полон. Марина чекала його майже десять місяців.  

За кілька годин до Нового року в ефірі ТСН одружились звільнений з полону моряк та його наречена

Залиште свій коментар

Вибір редакції