Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Торнадівець" Шевченко не назвав жодного прізвища у своєму зізнанні

Боєць свідчив винятково супроти себе і не викрив жодного з товаришів.

Неочікуване зізнання одного з обвинувачених пролунало під час суду над бійцями спецроти "Торнадо". Юрій Шевченко зізнався у катуваннях, незаконному позбавленні волі та перевищенні службових повноважень, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Свідчення боєць зголосився давати сам у режимі відео конференції. Адвокати кажуть, що визнання провини через поганий зв'язок розчути було неможливо. Натомість прокурори і суд протилежної думки. І за надані свідчення задовольнили прохання Шевченка пом'якшити йому запобіжний захід – змінили утримання в СІЗО на домашній арешт.

Відео Домашній арешт замість СІЗО: один із підозрюваних “торнадівців” визнав свою вину на суді

Обвинувачі уточнюють, що Шевченко свідчив тільки проти себе. Інших імен він не згадував. Тим не менше, задля безпеки йому вже виділили додому охорону. Учасники процесу пояснюють, що підсудний заліковує сильний перелом. Тому навіть не може добиратися зі слідчого ізолятора до зали суду. Ближчим часом бійця "Торнадо" мають відпустити додому.

Справа проти "торнадівців" стартувала у 2015 році. Бійців звинуватили в цілій низці злочинів: катування, перевищення службових повноважень, нанесення тілесних ушкоджень, в тому числі і сексуальне насилля, створення злочинної групи. До Шевченка жоден із підсудних провини не визнав. Справу бійці називали помстою за їхню протидію контрабанді в зоні АТО.

Наступне засідання заплановане на 30 серпня. Тоді планується допитати першого потерпілого в залі суду.

Кореспондент ТСН Олександр Романюк

Залиште свій коментар

Вибір редакції