Горішні Плавні та Дніпро: найбільш резонансні перейменування міст. Інтерактивна мапа

Горішні Плавні та Дніпро: найбільш резонансні перейменування міст. Інтерактивна мапа

Фото: УНІАН

Редакція ТСН.ua на інтерактивній мапі зібрала найважливішу інформацію про міста та вулиці, перейменування яких викликало неабияку реакцію у людей.

19 травня у рамках декомунізації Верховна Рада перейменувала шість міст, дев'ять районів і 284 сіл і селищ. Рішення підтримали 249 депутатів. А до 1 червня в Україні не повинно було лишитися жодної топонімічної згадки про СРСР.

І якщо на більшість змінених назв ніхто навіть не звернув особливо уваги, то деякі міста викликали бурхливе обговорення в суспільстві.

Так, зокрема, у соцмережах запустили флешмоб на підтримку назви Горішні Плавні Полтавської області. Пенсіонерка в Харкові так не хотіла перейменування станцій метро, що повідомила про їхнє "замінування". У соціальних мережах також розгорілися дискусії навколо зміни назви Дніпропетровськ на Дніпро.

ТСН.ua вирішив в інтерактивній мапі зібрати основні міста, перейменування яких викликало найбільший резонанс. Мапу можна розгорнути на весь екран. Для цього скористайтеся спеціальною кнопкою у верхньому лівому куті.

Повʼязані теми:

Наступна публікація