Трагедія на дитячому майданчику: в Одесі хлопчик натрапив на штир і опинився в реанімації

Трагедія на дитячому майданчику: в Одесі хлопчик натрапив на штир і опинився в реанімації

Хлопчик розгойдував дівчинку на гойдалці.

В Одесі хлопчик опинився у реанімації після того, як травмувався на дитячому майданчику. У дворі будинку №5 на вулиці Сьомій хтось встановив металеві штирі, на які натрапила дитина.

Про це повідомив заступник начальника поліції ювенальної превенції в Одеській області Дмитро Ревун.

За словами правоохоронця, до місця трагедії вже виїхала слідча група. Він наголосив, що основна маса дитячих майданчиків несе пряму загрозу життю дітей. А відповідальність за безпеку на дитячих майданчиках несуть балансоутримувачі або місцеве самоврядування.

"Так сталося, що з молодшим братом Анастасії Лавренюк трапилася біда, серйозно постраждала дитина і за його життя триває боротьба", — написав він.

За словами самої Анастасії Лавренюк, інцидент трапився 5 днів тому. Хлопчик наразі перебуває у реанімації.

"Костик розгойдував дівчинку на гойдалці і в стрибку натрапив на штир, який хтось встромив, щоб маленьких діток вберегти від удару гойдалок. Результат: проникаюча рвана рана 20 см і розрив прямої кишки, а на 4 добу — відключення мозку. Ми сходимо з розуму від того, що не може ніхто допомогти дитині. Хлопчик наш дуже в тяжкому стані. Найстрашніше, що ці штирі досі на майданчику", — написала вона.

В коментарях до публікації оприлюднили відео, на якому видно, як двоє чоловіків все ж таки прибрали штирі з майданчика.

Мой младший братик в реанимации. Прошу МАКСИМАЛЬНЫЙ РЕПОСТ!!! 5 дней назад простое ребячество на площадке закончилось трагедией. 5 дней врачи сражаются за жизнь ребенка. Костик раскачивал девочку на качеле и в прыжке наткнулся на штырь, который кто-то воткнул чтобы маленьких деток уберечь от удара качелей. Результат - проникающая рваная рана 20 см и разрыв прямой кишки, а на 4 сутки отключение мозга. Мы сходим с ума от того, что не может никто помочь ребенку. Мальчик наш очень в тяжелом состоянии. Самое страшное, что эти штыри до сих пор на площадке Одесса Ул. Седьмая дом 5. Я прошу всех помочь распространить информацию, чтобы никто больше не выдумывал устанавливать на детских площадках самодельные конструкции, ведь виновных в нашей стране не найти. Кто будет отвечать??? Неравнодушных я прошу молиться о здравии Константина. Нам очень страшно. #odessa #dumskaya #odessa.net #od

Опубликовано Анастасией Лавренюк Понедельник, 14 сентября 2020 г.

Нагадаємо, у місті Славутич Київській області маленький хлопчик потрапив у пастку на дитячому майданчику: застряг між щаблями драбини. На щастя, рятувальники встигли вчасно звільнити налякану дитину. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів