Трагедія на Волині: до отруєння родина зловживала алкоголем і навіть пропила хату

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Трагедія на Волині: до отруєння родина зловживала алкоголем і навіть пропила хату

pixabay.com

Підвестися на ноги допоміг місцевий фермер, однак він вимагав більше не пити.

На Волині 45-річний чоловік помер після загадкового отруєння, а за життя його дружини нині борються медики. Обидвох непритомних у будинку виявили односельці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Як опинилася у лікарні, 40-річна Леся Білоус не пам’ятає. Вона прийшла до тями лише кілька годин тому та намагається згадати, що відбулося, але все – як у тумані. "Начебто в хаті, я й сама не знаю навіть", - каже жінка. Погано їй стало після того, як скуштувала принесене чоловіком – той ходив до лісу за грибами, а знайшов пляшку з рідиною, схожою на вино, випив сам і дав напій дружині. "Я з пів кружки випила – і мені на ноги кріпко дало, а потім на голову", - каже вона.

На Волині чоловік помер, випивши невідому рідину, знайдену у лісі

На Волині чоловік помер, випивши невідому рідину, знайдену у лісі

"Зараз виходить на свідомість. Виставляється діагноз – отруєння невідомої діалогії важкого ступеня", - констатував завідувач відділення детоксикації Луцької міської лікарні Ігор Гордійчук. Про те, що чоловік помер, так і не отямившись, Лесі уже розповіли родичі. Трагедія сталася в будинку на території ферми, де й жила родина. Там у хатині їх знайшов підприємець, в якого працював чоловік. Картина, яку він побачив, ошелешила – у кімнаті непритомними лежали чоловік і дружина. Колиска була перекинута, а немовля плакало на підлозі.

У селі кажуть, що подружжя випивало – через це позбулися хати і опинилися на вулиці. Там жили, поки їх не пожалів місцевий фермер. "Жили на смітнику. Він сюди їх привіз, вичухав їх, як-то кажуть, вимив, одягнув, взув, їм житло дав", - каже сусід Руслан Кулішевич. Фермер говорити на камеру, поки триває слідство, відмовився, а телефоном підтвердив, що дав родині житло і роботу, але заборонив вживати алкоголь. Рік подружжя трималося, а після народження дитини почалися зриви.

Кадри на доказі він зняв за тиждень до трагедії – дитина плаче у колисці, а обидвоє батьків п’яні. "Вони на будні, ніби нормально трималися, в хаті нормальні умови, є що пити, дитина доглянута. По вихідних – і вони в запій", - каже Адольф Столярчук. Фермер збирався їхати до соціальних служб, але не встиг. Розповідає, що 8-місячний Владик нині у лікарні, ознак отруєння у дитини немає, натомість лікарі ставлять інший діагноз. "Анемія легкого ступеня", - каже медик Яна Рижко.

За два дні хлопчика ніхто не навідав, нині ним опікується медперсонал і сусіди по палаті. "В принципі, дитина доглянута, розвинута на свої вісім місяців, але він пасивний через те, що в нього температура", - пояснює старша медична сестра Наталія Дідович. Батька, 45-річного Віктора, ховатимуть на його рідній Рівненщині. Скільки триватиме лікування Лесі – лікарі не кажуть. Чи візьме її назад, фермер поки не знає. Впевнений лише в одному – дитину в біді не залишить.

Кореспондентка ТСН Тетяна Хомич

Наступна публікація