Трамп назвав Манафорта "дуже хорошою людиною"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

​​​​​​​Він працював на мене дуже короткий проміжок часу, - сказав американський президент.

Президент США Дональд Трамп виступив на захист колишнього очільника своєї політичної кампанії Пола Манафорта, заявивши, що той є "хорошою людиною".

Про це інформує телеканал CNN.

"Я думаю, що судовий розгляд стосовно Манафорта - це дуже сумно. Я думаю, що це дуже сумний день для нашої країни, він працював на мене дуже короткий проміжок часу, але насправді він дуже хороша людина. Те, що роблять з Полом Манафортом - дуже сумно", - сказав Трамп.

Фотогалерея Дорогий одяг Манафорта вартість $ 1 млн (24 фото)

ВідеоПолу Манафорту загрожує 305 років ув’язнення

Колишнього політтехнолога Януковича журі може визнати винним за 18 пунктами обвинувачення. Незважаючи на шалену спеку, площа перед судом в Александрії заповнена камерами. Під залою суду в передмісті Вашингтона на вирок чекає і журналістка ТСН. 

Полу Манафорту загрожує 305 років ув’язнення

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарникові Віктора Януковича та екс-керівника виборчого штабу Трампа, у США пред'явлені 18 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язку з Манафортом.

Мюллер заявив, що Пол Манафорт заробив 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні (офіційно - 14 мільйонів доларів). Сторона звинувачення також стверджує, що Манафорт володів більше трьох десятків рахунків, на яких зберігав отримані в Україні гроші. Адвокат Манафорта Томас Зенле заявив, що американський політтехнолог отримував незареєстровані доходи, тому що це було умовою його українських бізнес-партнерів.

Вибір редакції